Науковий блогер-батл на ютуб-каналі «Колайдер» від Суспільного

Науковий блогер-батл на ютуб-каналі «Колайдер» від Суспільного


Науковий блогер-батл на ютуб-каналі «Колайдер» від Суспільного

Проєкт для підлітків від Суспільного Мовлення та продакшн-студії pedan|buro на ютуб-каналі «Колайдер» презентує перший випуск наукового батлу «Хто тут Ейнштейн?», в якому знялися популярні блогери Ле Пєшка (Лєра Пєшикова) та Владислав Рудніцький.

У першому відео свої наукові здібності перевіряють відомі ТікТок-блогери Лєра Пєшка (@lerapeshka, 3,3 млн) та Влад Рудніцький (@rudnitskyiу 2,6 млн). В «Музеї науки» Малої академії наук України вони дізналися, як виникла азбука Морзе, грали на клапкофоні й вгадували мелодію, кричали в «музейне» вухо, роздивлялися речі українського льотчика-випробувача Леоніда Каденюка (спойлер: дивіться уважно, бо з ним буде пов’язана домашка, за яку можна отримати подарунок). А у фінальному раунді їхали на віртуальних лижах до фінішу.

«Ідея “Хто тут Ейнштейн?” полягає в тому, що два блогери/артисти змагаються між собою у справжніх наукових батлах і перевіряють фізичні явища, хімічні досліди на собі, показуючи, що наука насправді — не мука. Наука — це цікаво, класно, вона оточує нас всюди», — пояснила креативна директорка pedan|buro та режисерка ютуб-каналу «Колайдер» Анастасія Зубченко.

Креативна директорка pedan|buro та режисерка ютуб-каналу «Колайдер» Анастасія Зубченко на презентації 

Ведуча проєкту — чесна та неупереджена суддя Софія Козинець. Софія переможниця всесвітнього конкурсу екологічних проєктів Genius Olympiad в секції науки, всеукраїнських етапів Regeneron ISEF та амбасадорка-лідерка Київської МАН.

Переможець наукового батлу отримає статуетку Ейнштейна, а той, хто програє, — крінж-подарунок (про нього ви дізнаєтеся наприкінці відео). У кожному випуску на глядачів чекає інтерактивна домашка, виконавши яку можна взяти участь у розіграші подарунка.

Читайте також: «Та невже?»: проєкт для підлітків «Колайдер» презентує перші випуски експлейнер-журналу

Протягом шести випусків шоу, що виходитиме щочетверга на ютуб-каналі «Колайдер», ви побачите різних блогерів, які змагатимуться між собою та перевірятимуть за допомогою науки свої можливості в різних музеях.

«Блогер проти блогера! Сила науки проти сили TikTok! Мозок проти мозку! Епічні експерименти та несподівані виклики. Влад Шевченко, alyona alyona, Влад Рудніцький, Даша Кубік та інші. Хто отримає статус “найрозумнішого блогера”? Дізнавайся вже зараз, дивись наше нове шоу!» — так анонсує новий формат ведуча Софія.

«Хто тут Ейнштейн?» — один із трьох відеоформатів освітньо-розважального проєкту для підлітків «Колайдер». Стежте за новими випусками на платформах YouTubeTikTok та Instagram.

«Колайдер» — перший проєкт Суспільного для підліткової аудиторії на платформах YouTube і TikTok. Креативний концепт, розроблений pedan|buro, втілює ідею зухвалої школи майбутнього, де могли б викладати Залізна Людина, Донателло, Ейнштейн. Це також альтернативна пропозиція токсичному російському контенту в легкому і зрозумілому жанрі едьютейнменту. 

Проєкт, який дозволить підліткам відчути себе кмітливими дослідниками та дізнатися більше про світ навколо; прокачати навички критичного мислення, продемонструє, що сумніватися та перевіряти інформацію — це база, а цікаві знання дають впевненість. У спільнотах соцмереж можна буде знайти однодумців і поринути в цікаву суперечку.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Програма створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю АТ «НСТУ» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Фото — Анастасія Мантач та Олег Переверзєв




Коли

1 Лютого - 31 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

8, 18


Посилання


Адреса

Київ