Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День лимонаду 2018

День лимонаду 2018


10 серпня вся країна знову питиме смачні холодні лимонади і допомагатиме онкохворим дітям перемогти рак.


День лимонаду - це масштабна акція, до якої можуть долучитись учасники з будь-якого міста. Акція проводиться кожного серпня з 2015 року. За цей час онкохворі діти вже отримали ліки і витратні матеріали на суму більше 1 400 000 грн завдяки десяткам тисяч порцій, приготованих з турботою по всій країні.


Як взяти участь?

  • Компанії та бізнес-центри: готуйте лимонади і продавайте їх колегам, влаштовуйте на додаток офісні ярмарки і конкурси, збирайте кошти і перераховуйте їх на допомогу дітям.
  • Волонтери: проводьте лимонадні свята і ярмарки у себе в будинку, житловому комплексі, у дитсадочку дитини і просто на вулицях міста. Обов'язково залучайте дітей, тому що допомагати іншим - це просто і весело! Зібрані кошти перераховуйте у фонд.
  • Ресторани, кав’ярні, кондитерські: продавайте лимонади та інші освіжаючі напої 10 серпня або цілий тиждень і перераховуйте у фонд прибуток або всю суму від їхнього продажу.
  • Всі-всі-всі: пийте смачні напої в улюблених закладах і допомагайте дітям!


Перелік закладів, де готуватимуть добрі лимонади, дивіться на мапі: https://goo.gl/JyKNsB


Всім закладам, компаніям і волонтерам будуть надані макети інформаційних матеріалів: плакатів, вказівників, цінників. Залишається їх лише роздрукувати.

Щоб отримати ці матеріали і поради, як організувати лимонадне свято, пишіть на partners@tabletochki.org з поміткою “День лимонаду 2018”.


Приєднуйтесь і кличте друзів! Адже лимонад рятує не лише від спраги!


Вік

0+


Посилання


Адреса

Дніпро