Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День лимонаду 2018

День лимонаду 2018


10 серпня вся країна знову питиме смачні холодні лимонади і допомагатиме онкохворим дітям перемогти рак!

 

День лимонаду - це масштабна акція, до якої можуть долучитись учасники з будь-якого міста. ЇЇ проводять кожного серпня з 2015 року. За цей час онкохворі діти вже отримали ліки і витратні матеріали на суму більше 1 400 000 грн завдяки десяткам тисяч порцій, приготованих з турботою по всій країні.

Як взяти участь?

  • Компанії та бізнес-центри: готуйте лимонади і продавайте їх колегам, влаштовуйте на додаток офісні ярмарки і конкурси, збирайте кошти і перераховуйте їх на допомогу дітям.

  • Волонтери: проводьте лимонадні свята і ярмарки у себе в будинку, житловому комплексі, у дитсадочку дитини і просто на вулицях міста. Обов'язково залучайте дітей, тому що допомагати іншим - це просто і весело! Зібрані кошти перераховуйте в фонд.

  • Ресторани, кав’ярні, кондитерські: продавайте лимонади та інші освіжаючі напої 10 серпня або цілий тиждень і перераховуйте в фонд прибуток або всю суму від їхнього продажу.

  • Всі-всі-всі: пийте смачні напої в улюблених закладах і допомагайте дітям!

Перелік закладів, де готуватимуть добрі лимонади, дивіться на МАПІ.

Всім закладам, компаніям і волонтерам надають макети інформаційних матеріалів: плакатів, вказівників, цінників. Залишається їх лише роздрукувати.

Щоб отримати ці матеріали і поради, як організувати лимонадне свято, пишіть на partners@tabletochki.org з поміткою “День лимонаду 2018”.

Приєднуйтесь і кличте друзів! Адже лимонад рятує не лише від спраги!


Вік

0+


Телефон

+380 (67) 464 87 74


Посилання


Адреса

Львiв