Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

В Україні святкують “Тиждень переможців” – дітей, які побороли рак. ВІДЕО16 листопада у фонді Таблеточки розпочався святковий тиждень, присвячений дітям, які перемогли онкохворобу. 

“Ми віримо, що дитячий рак виліковний. Доказ цьому – сотні українських дітей-переможців, які одужали від онкології і повернулися до повноцінного життя. Переможцями ми називаємо тих, хто пройшов основний курс лікування і зараз перебуває в ремісії.”, – розповідає Ольга Кудіненко, засновниця фонду “Таблеточки”. 

Щоби довести суспільству, що рак виліковний, у фонді зняли відео, в якому діти розповідають надихаючі історії своїх перемог. Локацію для зйомки обрали на даху будівлі на Оболоні. 

Переглянути відео https://youtu.be/_3p7tHzJfAk

Щодня, з 16 по 22 листопада на сторінках фонду в соціальних мережах з’являтимуться історії й інших дітей, які однаково доводять, що рак – виліковний. 

“За нашими оцінками, в Україні виживає від раку менше 50% дітей, тоді як в США цей показник на рівні 84%. Ми здатні змінити цю статистику коли ми разом: рідні, медики, благодійники, волонтери.”, – каже Ольга Кудіненко, засновниця фонду “Таблеточки”. 

Підтримати онкохворих дітей, які ще проходять лікування, можна тут https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/winners-week 
Вік

Батькам


Телефон

+380 (67) 464 87 74


Посилання


Адреса

Київ
вул. Омеляновича-Павленка (колишня Суворова), 4/6, 14 поверх, офіс 7-9