Курс "Наука про світ"

Курс "Наука про світ"


Як літак піднімається в небо? Для чого потрібні фонтани? Чим займається IT-медик? Безліч запитань від юних дослідників та дослідниць чекають на відповіді. 


Курс «Наука про світ» створено для дітей, які активно пізнають світ, ставлять безмежну кількість запитань та хочуть все знати. Під час занять курсу учні та учениці отримують нові знання про природу, нашу планету, облаштування сучасного міста, розмаїття професій. Конструюють яскраві моделі з LEGO Systems, досліджують їх та навчаються граючи.

 

Яких результатів досягаємо:

  • Під час занять учні та учениці сконструюють мікроскоп та моделі улюблених тварин, створять архітектурний проєкт міста. 
  • У процесі гри та конструювання діти розширять власний світогляд, розвинуть логічне мислення, опанують математичні поняття «кількість», «лічба», «простір», «час». Навчаться узагальнювати, порівнювати та групувати предмети.
  • Оволодіють уявленнями про природу і культуру Землі, особливості різних професій. А також навчаться висловлювати власну думку та розвинуть комунікативні навички.

 

Вік учнів: 4-5 років

Тривалість заняття: 1 година


Коли

Пн–Сб 10:00–20:00, Нд 10:00–18:00.


Вік

4–5


Вартість

Курс "Наука про світ": 960 грн


Телефон

+380 (68) 889 55 80
+380 (93) 170 74 50


Посилання


Адреса

Львiв
ТЦ «Інтерсіті» проспект Чорновола, 67г; проспект Червоної Калини, 62а; вулиця Окружна, 96