Заняття з підготовки до школи від Території сімейних цінностей

Заняття з підготовки до школи від Території сімейних цінностей


Ви - батьки дошкільника і не впевнені, що він володіє всіма необхідними знаннями та навичками, які будуть потрібні в школі? Хочете сформувати у дитини міцний фундамент для шкільного навчання, закріпити позитивний досвід освоєння нової інформації і пізнання навколишнього світу? Вам хотілося б, щоб син або донька були всебічно розвинені та підготовлені до шкільної програми, але без довгих і нудних просиджувань за партою?

Запрошуємо ваших діток на заняття з підготовки до школи.

Ми проведемо тестування і визначимо «слабкі місця», психічні процеси, які можливо, «працюють не в повну силу» і чому так відбувається. 17-річний досвід роботи в підготовці до школи дозволяє нам враховувати як психологічну, так й інтелектуальну сторону дитячого розвитку.

У процесі роботи ми піклуємося про індивідуальні інтереси кожної дитини. На заняттях ми «граємо» на сильних сторонах для того, щоб освоїти «слабкі». Під час проходження курсу ваш син або дочка зможе зрозуміти і адаптуватися до того, що чекає його або її в школі.

Формати роботи:

  • Індивідуальні заняття: Тривалість — 60 хв. Вартість — 250 грн / заняття (оплата за місяць вперед) або 200 грн за умови оплати за два місяці. Очно або дистанційно.
  • Групові заняття: Тривалість — 60 хв / 2 рази на тиждень. Вартість — 150 грн / заняття (оплата за місяць вперед) або 120 грн за умови оплати за два місяці. У групі до 4-х чоловік. Очно або дистанційно.

Ми допоможемо організувати вашій дитині комфортний перехід до шкільного навчання.


Коли

1 Жовтня 2020 - 31 Січня 2021, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

4–6


Телефон

+380 (73) 48 50 532
+380 (68) 807 86 95


Посилання


Адреса

Київ
вул. Володимира Покотила, 7/2, Святошинський район

Як дістатися?

Трамвай №1 марш. 411, 421 до зупинки "Генерала Потапова", 23, 461 марш. до зупинки "Ринок Дніпро".