Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

День Народження ТРЦ Gulliver святкуємо разом!

 День Народження ТРЦ Gulliver святкуємо разом!


Чудово, коли на святі веселощі поєднується з пізнанням. Відмінний день чогось навчитися і повеселитися - День народження ТРЦ «Гулівер».

 

12 листопада для дітей з їх батьками "Гулівер" підготував ​​насичену пізнавально-розважальну програму, майстер-класи, конкурси та святковий концерт.

 

Почніть день з навчання і з 13:00 до 14:00, приходьте на заняття з англійської мови для дітей від Denis School.

В ході майстер-класу дітки попрактикують англійську в легкій ігровій формі. Навчання дітей від Denis School проходить під керівництвом досвідчених викладачів, які вміють знаходити з дітьми спільну мову і створювати на уроках теплу і дружню атмосферу. Це корисне проведення часу без додаткової підготовки і без домашніх завдань.

 

Також з 13:00 до 14:00 буде проходити майстер-клас із виготовлення листівок.

Як залишити що-небудь незвичайне на пам'ять зі свята?

Дуже просто! Створити святкові листівки своїми руками за допомогою різних методик і матеріалів. Як це зробити? Всім із задоволенням розкажуть наші професіонали в дитячому розважальному центрі «ГуліверіЯ»!

 

Після виготовлення листівок всі запрошуються на "Святковий концерт" - виступи дитячих колективів, який пройде з 14:00 до 15:00.

Для вас виступатимуть дитячі танцювальні та вокальні колективи міста Київ, що піднімуть настрій і заведуть всіх в дружний танець.

Ну і який же День Народження проходить без десерту?

 

З 15:00 до 16:00 професіонали на майстер-класі навчать ваших дітей смачному мистецтву - виготовленню цукерок.

Можна проявити свої творчі таланти саме виготовляючи цукерки своїми руками! Дуже захоплююче заняття, яке подобається всім дітям, а ще цікавіше - з'їсти свою цукерку!

Тривалість кожного майстер класу - 1 година. Всі матеріали надаються. Підходить як дівчаткам, так і хлопчикам від 3-х років.

 

А ввечері в центральному атріумі ТРЦ Gulliver усіх гостей привітають святковим концертом група «Время и Стекло». Зіркові ведучі - Сніжана Єгорова та Юрій Горбунов.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 364 84 63
+380 (67) 220 45 55


Посилання


Адреса

Київ
ТРЦ Gulliver, площа Спортивна, 1-А

Як дістатися?

ст. метро Палац Спорту