Контактний зоопарк

Контактний зоопарк


Контактний зоопарк - це захоплююча і пізнавальна подорож у світ тварин, повна приємних відкриттів, нових знайомств і несподіваних зустрічей.


А також - рідкісна можливість доторкнутися до різноманіття світу живої природи.

Перед вами відкриються всі загадки вихованців зоопарку, ви познайомитеся з біологічними особливостями видів, дізнаєтеся про середовище проживання тварин, зможете помацати ручних мешканців зоопарку і дізнатися про них багато цікавого. Вашій увазі представлена ​​унікальна колекція тварин: від звичних з дитинства до самих екзотичних представників фауни.

Каліфорнійський перепел, африканський карликовий їжачок, цукровий літаючий поссум, крокодиловий кайман, капский варан, королівська змія, бійцівський півень, тигровий пітон-альбінос і інші представники рептилій, а також різноманітні породи усіма улюблених кроликів і морських свинок, африканський геррозаври і справжні летючі собаки, ці та інші мешканці виставки подарують вам тільки позитивні емоції і яскраві враження.

При створенні контактного зоопарку найважливішим завданням була організація просвітницької та освітньої роботи для відвідувачів. Професійні екскурсоводи зоопарку із задоволенням розкажуть цікаві факти про вихованців, познайомлять з різноманітністю тваринного світу. Бесіди і екскурсії супроводжуються демонстрацією, можливістю доторкнутися приручених тварин, що викликає захоплення у відвідувачів незалежно від рівня підготовки і віку.

Відвідування зворушливо зоопарку розраховані на допитливий і допитливий розум, і будуть цікаві дорослим, підліткам та дітям.

Приходьте і відкрийте для себе "зворушливе" різноманітність тваринного світу!


Час роботи

Пн–Нд 10:00–22:00.


Контакти

+380 (50) 190 41 16


Посилання


Адреса

Одеса
Лунапарк, парк Шевченка