Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Навіть дід мороз купує у трц «Французький бульвар»

Навіть дід мороз купує у трц «Французький бульвар»


Навіть дід мороз купує у трц «Французький бульвар»!

Свято наближається! Новий рік – це завжди час чудес і  подарунків!

 

Найприємніше у святі – це підготовка до нього! У повітрі вже потроху відчувається новорічний настрій: діти пишуть листи Святому Миколаю про свої заповітні мрії, а дорослі шукають найкращі подарунки для своїх рідних та близьких. Готуватися до Новорічних свят просто та весело разом з ТРЦ «Французький бульвар», який вражає розмаїттям можливостей для новорічного шопінгу та насиченого відпочинку всією сім’єю. Саме тут Ви зможете втілити найзаповітніші бажання як дітей, так і дорослих.

Вже 4 грудня запрошуємо Вас на відкриття Новорічної ялинки, де на Вас чекають розіграші подарунків, квест обіймів та зустріч із справжнім Дідом Морозом. До речі, Чудова новина! У ТРЦ «Французький бульвар» розпочинається справжня подарункова круговерть! З 17 по 31 грудня 2021 року приймайте участь у новорічній грі, де можна обмінюватись подарунками. Правила гри «НОВОРІЧНА КРУГОВЕРТЬ» досить прості. У ТРЦ «Французький бульвар» на Вас вже чекає спеціальне місце з сюрпризами – подарункова полиця. Оберіть з неї для себе будь-яку річ, а натомість покладіть іншу для наступного гостя. Але запам’ятайте, що приймаються лише подарунки, придбані у ТРЦ «Французький бульвар». Навіть маленький подарунок може здійснити велику мрію! Шукайте подробиці гри «Новорічна круговерть» на офіційному сайті ТРЦ  «Французький бульвар».

Вже 19 грудня завітайте на свято Дня Святого Миколая, де на кожного чекають справжні Новорічні сюрпризи, а також стартує акція: «Листи Діду Морозу» - пишіть свої найзаповітніші бажання, складайте у поштову скриньку, а вже 31 грудня, можливо, Дід Мороз та ТРЦ «Французький бульвар» виконають саме Вашу мрію.

Приходьте за подарунками до ТРЦ «Французький бульвар». На Вас чекають унікальні новорічні пропозиції, адже тільки у ТРЦ «Французький бульвар» під одним дахом зібрано понад 150 магазинів одягу, взуття, парфумерії та прикрас. Тільки у ТРЦ «Французький бульвар» є цілий поверх товарів для дітей «Kids бульвар», де розташовані більш, ніж 15 дитячих магазинів, а також 3 великі дитячі супермаркети: «Чудо острів», «Будинок іграшок» та «Karapuzov». Тільки у ТРЦ «Французький бульвар» є єдиний кінотеатр з технологією IMAX, де екран заввишки з 5-ти  поверховий дім та технологією 4DX, скеледром «ПІК», батутний клуб «Притяжение», роллердром «ШатоЛедо», а також єдина у Харкові країна професій та захоплень «Франсільванія». ТРЦ «Французький бульвар» - це завжди свято!

Тсс… Розкриваємо секрет! Навіть Дід Мороз купує подарунки у ТРЦ «Французький бульвар»! Пориньте в новорічну атмосферу дива! (Тільки не зволікайте з чудесами…)


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

Адміністрація ТРЦ: +38 (099) 376-36-00


Посилання


Адреса

Харків
вул. Академіка Павлова, 44-Б