Інтерактивний музей "Відкривай портал у науку"

Інтерактивний музей "Відкривай портал у науку"


З 14 жовтня у торгово-розважальному центрі Gulliver стартує інтерактивний музей "Відкривай портал у науку", організований за підтримки Малої академії наук та однойменного Музею.

Простір стане справжнім порталом в науку: на практиці пояснить дітям та дорослим, як працює голограма, звичайний поршень та повітряний глушник. Познайомить з такими явищами, як симетрія обличчя, відчуття балансу та магнетизм. З кожним науковим експонатом можна і необхідно взаємодіяти.

Що чекає відвідувачів інтерактивного простору «Відкрий портал у науку 2.0»

Експозиція «Проєкт “Фантазія”»

Це виставка, що показує, як наукові ідеї дітей реалізувалися у вигляді інтерактивних експонатів. Її в Україну передав Бергенський центр науки «VilVite», що у Норвегії. Виставку передано в межах серії проєктів, спрямованих на залучення до науки в Україні у 2024 році, які організовує та реалізує Європейська мережа центрів і музеїв науки «Ecsite» за підтримки американського фонду Simons Foundation та у співпраці з Малою академією наук України.

Заходи від лабораторій МАН

Це майстер-класи, практикуми, лекції з демонстраціями, інтерактивні читання книг, інтенсиви, конкурси, дослідницькі заняття, квести та ігри. Ти зможеш прокачати знання з хімії, біології, географії, астрономії, мінералогії, інженерії, фізики, історії та інших дисциплін.

Івенти МАН

Проведемо лекторій «Моніторинг наслідків російсько-української війни інструментами ДЗЗ», семінар-практикум для освітян «Освітні практики в музеях науки», сесію ідей «Обсерваторія живої спадщини “Освітні практики в музеях науки”».

Презентація розробок МАНівців

Це виставка розробок і теоретичних напрацювань українських школярів. У певні дні автори проєктів особисто представлятимуть свої дослідження.

Презентація можливостей МАН

Тут відкриєш для себе змагання, конкурси та олімпіади. Зокрема, матимеш змогу дізнатися про GENIUS Olympiad — найбільший у світі конкурс проєктів екологічного спрямування для школярів. А ще — про Всеукраїнський конкурс шкільних космічних експериментів у рамках SSEP (Student Spaceflight Experiments Program). Це унікальна комплексна програма з розвитку наукової та STEAM-освіти. Переможці конкурсу відправляють справжні мінілабораторії з дослідження мікрогравітації на Міжнародну космічну станцію (МКС) на космічному кораблі «SpaceX Dragon». А ще в інтерактивному просторі «Відкрий портал у науку 2.0» зможеш взяти участь у Конкурсі патчів від SSEP, а саме: намалювати нашивку для астронавта, яка полетить у космос. Також матимеш змогу прокачати креативність та дізнатися про найбільшу у світі освітню програму з розвитку креативності Destination Imagination, яка допомагає розвинути знання з природничих наук, техніки, інженерії, математики, мистецтва, суспільних наук. Крім того, в інтерактивному просторі зможеш погортати книги видавництва «Мала академія».

Час роботи: 14 жовтня — 14 листопада, щодня, крім понеділка, з 11:00 до 18:00.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу є укриття — на паркінгу Р-1.


Вхід у музей безоплатний за умови попередньої реєстрації: https://gullivercenter.com/trc-calendar

Для того, щоб забронювати місце:


Коли

26–27 Жовтня, 11:00
29–31 Жовтня, 11:00
01–14 Листопада, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

4+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (98) 555 55 09


Посилання


Адреса

Київ
пл. Спортивна, 1-А