Центр дистанційної освіти А+

Центр дистанційної освіти А+


Дистанційна школа А+ - це сучасне цифрове навчальне середовище для учнів 1-11 класів, яке створено на базі Приватного закладу загальної середньої освіти І ступеня "Академія сучасної освіти" з поглибленим вивченням іноземних мов та Приватного закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів "Гімназія А+".

Кожен учень отримує документи про освіту державного зразка.

Центр дистанційної освіти А+ поєднав в собі навчання на платформі, де розміщені уроки, завдання, тести з доступом 24/7 та онлайн-уроки з вчителями відповідно до встановленого розкладу. При створенні дистанційної школи освіти А+ ми використали тільки найкращі сучасні інформаційні технології, багаторічний досвід дистанційного та очного викладання наших вчителів.

Потрапляючи до онлайн-школи А+ кожен учень отримує не просто доступ до дистанційного навчання, але й постійну підтримку вчителів та тьютора.

ПАКЕТИ ПОСЛУГ:

 • Учень А+
 • Екстерн А+
 • Слухач А+
 • Хоумскулер А+
 • Атестація А+

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У ДИСТАНЦІЙНІЙ ШКОЛІ А+

 • Навчання в освітній мережі А+;
 • Документи про освіту державного зразка;
 • Доступ до навчальної платформи 24/7;
 • Онлайн-уроки в режимі реального часу;
 • Поглиблене вивчення англійської мови;
 • 50+ напрямів позашкільних занять;
 • Розвиток LifeLong Learning skills учнів;
 • Супровід тьютора та аналіз успішності.

Мета Центру дистанційної освіти А+ - це навчити учнів вчитися з використанням навичок LifeLong Learning. Ми розробили окремий курс на основі філософії LifeLong Learning в рамках тьюторської години, де учні можуть розвинути корисні навички. Навчання протягом всього життя передбачає надання можливості кожному учневі реалізувати свій потенціал в незалежності від місця, часу або інших обставин.

Учні дистанційної школи А+ - це щасливі, розумні, талановиті діти, які вміють працювати з інформацією, знаходити вирішення задач, без проблем самостійно виконують завдання, дружать з time-managementом та постійно покращують свої навички.

 

Як обрати форму дистанційного навчання?
Від того, яку форму дистанційного навчання ви оберете - буде залежати, який саме формат дистанційної освіти краще підійде вашому школяру.
Наведемо приклад на формах навчання, які ми пропонуємо нашим учням в дистанційній школі А+.
Якщо ви хочете залишити такий самий формат, як звичайній школі, тільки вчитися дистанційно - вам підійде форма “учень”. В основному, такий варіант навчання включає весь потрібний навчальний матеріал, регулярні практичні завдання та контрольні роботи. Ця форма навчання доступна за звичайною заявою батьків.
Якщо Ваша дитина займається професійно займається спортом або опановує навчання дуже швидко з високими результатами, або ви мешкаєте за кордоном, або ж проживаєте на окупованих територіях, але хочете отримати документи про навчання в українській школі, краще обрати дистанційний екстернат. При такій формі дистанційного навчання дитина має доступ до всього теоретичного навчального матеріалу, але складає тільки обмежену кількість підсумкових контрольних робіт з усіх предметів. Для навчання за дистанційним екстернатом потрібна довідка, яка підтверджує потребу саме в екстернатній формі.
Зараз набуває популярності сімейне навчання (хоумскулінг), коли дитина не ходить до звичайної школи, не обирає стандартні форми дистанційного навчання, а навчається самостійно або з батьками, або з репетиторами, а протягом навчального року дистанційно складає від 4-7 контрольних підсумкових робіт. Форма хоумскулінгу доступна за заявою батьків, але потребує закріплення за дистанційною або звичайною школою. 


Контакти

+380 (96) 339 93 63
cde@academy.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Березнева, 14