Центр інтелектуального та творчого розвитку «Кмітень»

Центр інтелектуального та творчого розвитку «Кмітень»


Центр інтелектуального та творчого розвитку «Кмітень» - організація, що успішно працює з 2011 року. Основна місія - розвиток інтелектуального потенціалу дітей, підлітків і дорослих.

Ми намагаємося дати людям те, без чого, як нам здається, важко жити наповненим і щасливим життям: здатність виражати себе через багату палітру емоцій, креативно підходити до вирішення завдань і критично працювати з інформацією.

Ми створили місце, де працюють професіонали, які добре знаються на своїй справі і вміють його робити; де знають по імені кожної дитини; де не просто дають конкретні знання, а й розвивають засоби роботи з ними, куди малюки біжать з палаючими очима, куди батьки можуть прийти порадитися.

В основі всіх наших розвиваючих програм лежить сучасна теорія американського психолога Говарда Гарднера, названа Теорією множинного інтелекту. На думку автора, людина має в своєму розпорядженні як мінімум сімома різними формами інтелекту, представлених в різноманітних поєднаннях. І саме їх розвиток - запорука успішної реалізації і благополуччя. Ми в доступній для кожного віку формі розвиваємо увагу, пам'ять, мислення, емоційну сферу і творчі здібності. І цей підхід дає результат.


Контакти

+380 (67) 196 37 03
+380 (50) 991 74 56
kmiten@ukr.net


Посилання


Адреса

Дніпро
50 проспект Героїв Соборний район

Як дістатися?

Центр знаходиться в кінці ж/м Перемога-6 біля церкви і озера.
Заїзд з вул. Яснополянська (перший поворот направо, якщо їхати від веадука в сторону аеропорту)