Центр вивчення іноземних мов "Світ без кордонів"

Центр вивчення іноземних мов "Світ без кордонів"


Вивчення іноземних мов сьогодні є необхідною умовою для того, щоб мати можливість повноцінно спілкуватися з іншими людьми. Епоха Інтернету і доступність подорожей по всьому світу ставлять перед людиною завдання якомога ширше розсунути свої комунікативні можливості.

Переваги вивчення іноземних мов в центрі «Світ без кордонів»

  • Офіційна гарантія результату. Після вивчення теми, проводиться контроль знань шляхом написання тестів. Здорова конкуренція і порівняльний аналіз результатів у різних учнів сприяє підвищенню рівня знань у кожного, хто зацікавлений в досягненні поставленої мети;
  • Спілкування з рівними. Доведено, що вивчення іноземних мов в групі більш ефективно завдяки можливості спілкування та змагання з іншими учнями. Крім того, велика кількість співрозмовників дає можливість підвищувати слухове сприйняття різних типів вимови, дикції та інше;
  • Широкі можливості для розвитку навичок розмовної спілкування - в групі більш невимушена атмосфера. У центрі «Світ без кордонів» часто використовуються ігрові методи засвоєння матеріалу - вони можливі лише тоді, коли навчання відбувається в групі;
  • Зручність. Весь необхідний матеріал вже підготовлений фахівцями центру «Світ без кордонів», підібрані ефективні методики викладання за підручниками провідних видавництв. Контроль з боку викладача.
  • Швидкість. Вам потрібен швидкий результат, а самому складно встигнути організувати своє навчання і отримати потрібний результат? Викладачі Центру вивчення іноземних мов «Світ без кордонів» вже зробили це для вас.
  • Очевидно, що вартість групових занять істотно нижче, ніж оплата послуг індивідуального викладача.
  • Впевненість в отриманих знаннях. Гарантія повернення грошей - 14 днів. Якщо ви не задоволені роботою Центру вивчення іноземних мов «Світ без кордонів» за будь-якої причини, Ви можете в письмовій формі отримати відшкодування грошей в будь-який момент, протягом 14 днів після оплати. Повернення коштів можливий тільки для річних слухачів курсу.

Звичайно, при цьому вам доведеться регулярно відвідувати заняття в Центрі вивчення іноземних мов «Світ без кордонів», але необхідність вчитися за розкладом здорово організовує і стимулює роботу.

У Центрі вивчення іноземних мов «Світ без кордонів» ви маєте можливість вибрати як групові заняття, так і індивідуальне навчання - при цьому все направлено на те, щоб зробити вивчення мови максимально комфортним і плідним для вас.
Контакти

+380 (73) 357 08 57
bez.granits8@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Маршала Тимошенка, 9

Як дістатися?

10 хвилин ходьби від станцій метро "Оболонь" або "Мінська".