Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Набір учнів до 1 класу

Набір учнів до 1 класу


Початкова школа «Старт» - це дитинство без домашніх завдань і біганини по гуртках: все в одному місці і в найкомфортніших умовах!

 

Ми створили затишну, майже сімейне середовище, де діти легко адаптуються і по-справжньому захоплюються навчальним процесом. Наші учні з радістю поспішають на уроки вранці. А вечорами, повернувшись додому, із захопленням діляться з батьками подіями цікавого і насиченого дня.

• У нас ніхто не залишиться без уваги і підтримки: в класах не більше 10 учнів.
Досвідчені педагоги фокусуються на дитину, її потреби, схильностях і перевагах. А це гарантує якісне засвоєння навчального матеріалу.
• Ще один фокус уваги - розвиток пам'яті і мислення вашої дитини. Для цього шкільну програму ми доповнили логічними іграми і завданнями з нейропсихології.
• У розпорядку дня гармонійно поєднуються розумова і фізична активність, змістовні гри і цікаве дозвілля.
• Ще одна наша «фішка» - по п'ятницях вчимося поза школою. Ми ходимо на творчі і кулінарні майстер-класи, спортивні заняття, тематичні воркшопи та фестивалі, пізнавальні екскурсії.
• Ми піклуємося про те, щоб діти все засвоїли і все встигли в школі. Тому у нас немає «Домашек» і навіть портфелів: ми повністю забезпечуємо дітей підручниками, зошитами та канцтоварами, і все це зберігається в школі. Батькам залишається просто отримувати задоволення від спілкування зі своїми маленькими школярами.

Школа працює з 9.00 до 18.00, але при необхідності ви можете вибрати власний графік.

Щоб дізнатися більше і познайомитися ближче зв'яжіться з нами:

  • neirocentr@gmail.com
  • Viber +380 (66) 635 58 34

Коли

Пн–Пт 09:00–18:00.


Вік

5–7


Вартість

Месяц : 5500 грн


Телефон

+380 (66) 635 58 34
+380 (93) 706 59 95


Посилання


Адреса

Харків
вулиця Шота Руставелі, 28

Як дістатися?

ст. метро "Площадь Восстания" ст. метро Гагарина