Центр раннього розвитку МудрикНавчаємо не для школи, а для життя!

 

Центр раннього розвитку Оксани Тимків “Мудрик” – ідеальне середовище для гармонійного розвитку Вашої дитини! Сучасні методики викладання, кваліфіковані педагоги, затишна приємна атмосфера – це все знайдете у дитячому центрі “Мудрик”.

Ми працюємо для Вас у Івано-Франківську, Калуші, Тисмениці, Стрию і активно розвиваємо свою мережу дитячих центрів розвитку, щоб ще більше дітей по всій Україні мали можливість навчатися по нашій унікальній авторській методиці і ще більше батьків раділи від досягнень своїх діточок.

Ми поставили перед собою ціль створити мережу найкращих центрів раннього розвитку в Україні, де дітки навчатимуться з задоволенням, а батьки радітимуть від результатів.

Якщо вашому малюку від 1 до 3 років – заняття з раннього розвитку з елементами англійської мови саме для Вас. Якщо ж дитині 4-6 років – Вам підійдуть заняття з англійської мови та підготовки до школи. А для школярів 1-5 класів у нас найкращі в місті курси англійської мови!

Найголовніше: усі наші заняття проходять в цікавій інтерактивній формі, діти займаються творчістю, танцюють, співають і таким чином засвоюють нову інформацію легко та швидко!


Контакти

+380 (67) 257 40 20
mudryk.kryvyi.rih@gmail.com


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
вул. Івана Мазепи, 16