Центр розвитку ДаршанЗапрошую на прогулянку в чудовий запашний сосновий ліс

 

В лісі безпечно, дуже чисто, їздить патруль, я вже не перший рік проводжу заняття на галявині в 150 метрах від входу з Каховської - по ліву руку від входу. Зустріч в 14:00 при вході в ліс з вул Каховської. Вхід вільний.
З собою підстилка або йога-коврик.

Мій ліс (мій вірш про мій ліс до якого Вас і запрошую!

Вже виросла перша смачна зелень, в лісі просто чудово. Можна взяти з собою діток. Подія безкоштовна і для всіх хто любить Природу.
Проведу навчання техніці Природного харчування - це плавна приємна методика доповнення раціону харчовими травами. Випробувана методика мною 4 роки.
Наталія Кобзар і Вікторії Бутенко, запропонували одну і ту ж методику вживання в їжу зелені і плавного поліпшення раціону з великим успіхом.
Трави вживаються смачно, корисно, безпечно, в салатах, Зеленому коктейлі. Показую приготування коктейлю. Раціон оздоровлюється теж плавно і приємно. Результати прекрасні, омолодження, підвищення життєвого тонусу.

Точечний масаж є методикою глибокої роботи з собою на всіх рівнях: тіла, енергетичному і психосоматичному. В результаті прибираються істинні причини будь чого неприємного для вас. 
 

Метод заснований на впливі рук, завдяки чому відбувається гармонізація на 3 рівнях:

  1. тіла - поступовий рух до здорового стану організму,
  2. психіки - проходять психосоматичні причини недуг, змінюється мислення, розчиняються патологічні шаблони мислення що заважають гармонійного стану,
  3. енергетики - енергетичний баланс наближається до еталонного.

Точечний масаж дає можливисть оздоровлення, розвитку, психологічної допомоги і допомоги в реалізації як в родині, відносинах, так і професійної. Можна робити точечний масаж собі або родичам, дітям, професійно - зробити це своєю роботою.

Практичні навички точечного масажу краще вивчати поступово по 5-7 прийомів за раз. Наступне заняття через тиждень (як ми і будемо проходити на заняттях), щоб мати можливість впевнитися в їх єфективності, роблячи точечний масаж дома собі, дітям чи родичам, іншим людям. Адже тільки ті методи що дали вам результат, чи в результативності яких ви впевнилися, будуть запам'ятовані надовго і корисні в житті.

Практичне навчання поділене на 10 тем.

Перша "Антистрес. Глибоке розслаблення. Переварювання життєвих ситуацій що виникають на роботі, в школі, в родині." "Покращення стану шкіри. Робота з радісттю і щастям в житті."

Друга "Підвищення Імунітету. Покращення при нездоровому стані у дорослих і дітей"

Третя "Реалізація, розкриття життевого шляху. Робота з ногами. Оздоровлення органів тазу."

Четверта "Заземлення. Нормалізація тиску." і так далі...

Не прошу в це повірити, прошу перевірити на своєму досвіді, і впевнитися в цьому особисто, як уже зробили деякі з моїх учнів. Я займаюсь точечним масажем 7років, навчанням 6 років. Моя діяльність оформлена як ПП з початку 2015р.

 

Як доїхати: їдемо на Бородінський, встаємо на на зупинці Заправка - яка одразу після Амстор на Бородінському. з зупинки спуститися в сторону Дніпра до вул Каховська, далі по Каховській до кінця вул, там якраз вже почнеться ліс(тут і зустрічаємося в 14-00).

Для довідок тел.: +380 (98) 438 04 34.

До зустрічі!
Контакти

+380 (98) 438 04 34
annalednel@gmail.com


Посилання


Адреса

Запоріжжя
Каховська вулиця