Центр розвитку матері та дитини "MaMi"Центр розвитку матері та дитини "MaMi" запрошує Ваших дітей до міні-саду.

Час відвідування: 08:00 – 13:00 або 08:00 – 17:00.

 

Наша мета - забезпечити всі необхідні умови для того, щоб ваш малюк виріс активним і комунікабельним, гармонійною і творчою особистістю.

Зберігаємо теплу і затишну атмосферу, в якій дбайливо ставляться до діток.

 

Переваги нашого центра:

 1. Одна з кімнат дитячого центру "MaMi" містить великий дворівневий лабіринт, сходинки, валики, гімнастичні кільця, стрічковий міст і тунель, сухий басейн з кульками, гірки і навіть батут! Ми знаємо, куди направити енергію активної дитини.
 2. Що роблять діти в нашому садку, крім того, що дуже весело і цікаво проводять час? Вчать букви і цифри, малюють фарбами і олівцями, ліплять з пластиліну та тіста, вчать форми і кольори, вивчають овочі і фрукти, тварин, різні побутові речі та предмети... Наші турботливі вихователі кожен день готують заняття, щоб діти постійно вивчали щось нове і цікаве.
 3. Кожен вечір ми оброблюємо приміщення бактерицидним опромінювачем BactoSfera. Робот-пилосос Xiaomi працює всю ніч для того, щоб удень дітки гралися в чистоті.  
 4. Наш дитячий майданчик для прогулянок повністю огороджений, діти знаходяться в безпеці від машин і сторонніх людей. Там є велика пісочниця, труби і тунелі, побутові іграшки, траса для машинок, величезна дошка для малювання крейдою, безліч іграшок. Кожна дитина знайде те, що буде їй до душі.
 5. Уся підлога вистелена двошаровими матами татамі з матеріалу EVA товщиною 20 мм. Татамі є універсальним і безпечним м'яким покриттям: екологічно безпечний; без запаху; не викликає алергію; не накопичує пил, легко пилососиться і миється (що ми і робимо кожен день); має термоізоляційні властивості, не пропускає холод і тепло; на ньому не боляче падати, зручно сидіти і навіть лежати.
   

Центр розвитку матері та дитини "MaMi" чекає Ваших дітей в будь-який час року!

 

Наші напрямки:

 1. Дитячий сад повного дня (8:00-17:00) та міні-сад (8:00-13:00) для дітей віком 1.6 - 7 років.
 2. Заняття з раннього розвитку для дітей віком 1 - 4 роки.
 3. Індивідуальні заняття з логопедом-дефектологом.
 4. Підготовка до школи для дітей віком 4 - 7 років та окремі заняття зі школярами.
 5. Англійська мова для дітей віком 4 - 7 років та окремі заняття зі школярами.
 6. Дитяча хореографія  для дітей віком 3 - 7 років.
 7. Школа юних художників для дітей віком від 4 років.
 8. Творчі майстерні та майстер-класи (ліпка глиною, малювання «ебру», картин із шоколаду, розпис пряників, виготовлення слаймів, «Портняши» та багато іншого).

 

Ми піклуємось не тільки про малюків, а й про здоров’я дорослих. Запрошуємо на заняття з Фітнес-йоги та Йоги-TRX, пілатесу для дорослих.

 

День народження, вечірка, сімейне свято? Дитячий центр "MaMi" створить незабутнє свято для вашої дитини з аніматорами, різноманітними розвагами, шоу, квестами!


Контакти

+380 (50) 130 83 41
+380 (68) 917 20 01

natalizvonenko@gmail.com


Посилання


Адреса

Дніпро
м. Дніпро, ж\м Парус, вул. Моніторна, 5к