Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Ресурсна субота для вашої родини

Ресурсна субота для вашої родини


Коли Ви в останній раз щось творили разом з дитиною? ПізнавайКА пропонує Вам новий формат роботи та запрошує 16 липня провести разом з нами, та своєю дитиною, де на Вас чекає серія майстер-класів за різними напрямками.

 

Наприклад, разом з дитиною сплести мандалу бажань, або поринути в чарівний світ декоративного ліплення та малювання та ін.

А, можливо, Ви хотіли б відволіктися від буденних справ та просто порелаксувати окремо від дитини? Тоді у нас теж є пропозиція!

Ресурсна субота для вашої родини у ПізнавайКА - це не звичайна субота! У нас мама зможе відпочити емоційно, а дитина отримає незабутні спогади про спільну діяльність з мамою.

Майстер-класи проходитимуть в трьох лінійках по два майстер-класи в кожній.

Перша лінійка 11:00 - 13:00 (МК в парі з дитиною):

  • мандала бажань. МК буде корисний для тих, хто хоче порелаксувати, розслабитися або попрацювати з тривогою та страхом. Ціна 150 грн. За умови виконання двох виробів – по 125 грн.;
  • мишка - виготовлення іграшки, яка стане чудовим сувеніром та елементом декору у Вашій оселі. Ціна 150 грн. За умови виконання двох мишок – по 125 грн.

Друга лінійка 13:15-14:45 (лінійка окремих МК для мами та дитини):

  • брелок у техніці 3-D малювання. Ціна 80 грн.
  • виготовимо презент для рідних, або для себе, розмалюємо ємність для Вашого улюбленого напою, або будь-яку іншу ємність, яку принесете з собою. Це може бути ваза, вазон, пляшка. Ціна 100 грн.;

Третя лінійка:

  • будиночок у техніці ліплення глиною разом. Цікаво, корисно, пізнавально і дорослим і дітям. Ціна 150 грн.;
  • дерево бажань - картина виконана в техніці інтуїтивного малювання. Ціна 180 грн. За умови малювання двох картин – по 150 грн.

А також на Вас чекає кава та чай, солодощі та приємні сюрпризи!

Бронювання місць: +380 (68) 718 06 73 Ірина


Вік

5+


Вартість

від: 80 грн
до: 180 грн


Телефон

+380 (68) 718 06 73


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
вул. Лісового, 37