Уроки творчості + ритміка (бебі-фітнес)Центр розвитку "Дитяча стежинка" запрошує дітей 4-8 років на заняття з арт-терапїї з різними матеріалами та ігри під музику.


На заняттях з арт-терапії дитина занюрюється в процес твочості, забуваючі про ігри на мобільному телефоні.

Створюючи вироби з різних матеріалів, дитина розвиває уяву, фантазію, творчість. Виховується акуратність та посідючисть.

Дитина отримує задоволення та розслабляється. Знімається загальна напруга, страхи, невпевненість. Діти із задоволенням працюють з тістом, папером, пластиліном, сипучими матеріалами, фарбами та іншим. У дитини з'являється  зацікавленість, потреба у виконанні нових виробів. Діти готові дарувати свої вироби рідним. Іноді просять зробити яскраву поробку для своїх оточуючих. Із задоволенням діляться своїми ідеями з однолітками та радіють отриманому результату.

Заняття з ритмічної гімнастики навчають дітей дотримуватися ритму при виконанні різних вправ. Виконуючи вправи, діти виправляють осанку, розвивають координацію, навчаються знімати напругу м'язів. Все це надає гарний настрій та здоров'я та ще й в ігровій формі. На заняттях використовуються різноманітні спортивні іграшки, цікаві та яскраві предмети.

Після занять у дітей залишається гарний настрій, задоволення від виконаних вправ та після участі в іграх та естафетах. Діти навчаються слухати різну музику та самі придумують різні рухи, проявляючи різноманітні емоції. Хтось уявляє себе метеликом чи пташкою, маленькою комашкою чи тваринкою. На заняттях діти навчаються взаємодіяти один з одним, домовлятися та поступатися одне одному. Витративши під час занять накоплену енергію, діти стають більш спокійними та врівноваженими вдома.


Коли

Вт 18:00–19:15, Чт 18:00–19:16.


Вік

4–8


Вартість

Оплата за місяць: 650 грн


Телефон

+380 (95) 627 53 36
+380 (98) 608 39 20


Посилання


Адреса

Київ
пр. В. Маяковского, 4 Б