Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

День Нептуна на "Даринку"

День Нептуна на "Даринку"


Любите тематичні святкування? Тоді приходьте на "Даринок"!

7-8 липня маркет молл організовує грандіозне святкування - день Нептуна.

Яскраві костюми, захоплююче кріо шоу з рідким азотом, насичена програма розваг і багато конкурсів з подарунками - все в тематиці водного світу.


З 13:30 до 17:00 гостей чекає театралізована вистава з Нептуном, Русалкою, Водолієм, Мавка (4 вистави по 30 хвилин) і веселі аніматори в образах Морських Дев.

А ще в суботу відвідувачі будуть рибалити, вигравати призи в конкурсах "Вибивні матроси", "Влучний дартс", "Веселка", а також насолоджуватися захоплюючим шоу "Водна безодня".

У неділю - продовження свята. У програмі розваг: водна вікторина, рибна шоу-естафета, а також кидання водними гирями і метання ікрою - заряд позитивних емоцій гарантовано! Закріпить гарний настрій кріо шоу "Хімія океану" о 14:00 і миле міні-вистава "Квіткова галявина" о 17:30.

Все це - біля 6 входу в маркет молл "Даринок" і абсолютно безкоштовно!


Для дітей в секторі "Малеча" (3 поверх) в рамках традиційної програми вихідних буде шоу-програма "Смішна історія" і ляльковий спектакль "Апельсинова зоря".

Якщо ж сидіти на одному місці - не про вашу дитину, тоді Summer Park - ідеальне місце, щоб провести вихідні активно. Один з найбільших батутних містечок під відкритим небом запрошує дітей до 14 років пострибати на батутах різних форм і розмірів, полазити на скеледромі, пограти у водний футбол і настільні ігри, половити рибку і багато іншого. Квиток дає можливість грати малюкові на території парку цілий день, а супроводжуючим дорослим вхід вільний. Графік роботи Summer Рark - кожен день з 10:00 до 20:00.


Розважальна програма також включає:

11:00 - Гастрономічний ярмарок (Вхід №6)
11:00 - Ярмарок "Смакуй світ" (біля Verde Café)
12:00 - Аквагрим для дітей
12:00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар)
12:00 - Розважальний мікс з мімами (Wi-Fi)

Сектор "Малеча" (3 поверх):

15:00 - Шоу-програма "Смішна історія" (7 липня)
15:00 - Лялькова вистава "Апельсинова зоря" (8 липня)


Вік

0+


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова