Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Дитячий інклюзивний проект «Піруети на льоду: літати може кожен дитина»

Дитячий інклюзивний проект «Піруети на льоду: літати може кожен дитина»


7 лютого о рамках інклюзивного проекту «Піруети на льоду: літати може кожна дитина» відбулася акція для дітей з особливими потребами.

Організаторами виступили «Голосіївський районний Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» та Маркет Мол «Даринок».

«Піруети на льоду: літати може кожна дитина» - соціальний проект, головними героями якого виступають: діти-сироти, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей та діти учасників АТО. Головна мета проекту - донести до широкого загалу думку про те, що особливі потреби, обмежені фізичні можливості або складні життєві обставини не заважають дітям бути соціально адаптованими, вести активний спосіб життя, отримувати задоволення від рухливих розваг і спілкування з однолітками.

Завдяки проекту його учасники змогли безкоштовно відвідати найзатишніший і привітний розважальний комплекс столиці - «новорічне Місто». Там на малечу чекала маса цікавих розваг на свіжому повітрі: катання на ковзанці, веселі атракціони, активності, а також компанія однодумців, в якій вони знайшли нових друзів і відмінно провели час. Моря задоволення і позитивних вражень вистачило на всіх.

«Питання інтеграції діток з даних соціальних груп в суспільство є гостроактуальним сьогодні. Їм доводиться стикатися з певними труднощами та наший з вами обов'язок, як членів суспільства, - максимально допомагати їм у подоланні цих проблем. Цим проектом ми прагнемо показати, що діти з особливими потребами не відрізняються від інших і потребують такої ж уваги та турботи, як і кожен з нас», - стверджує Тетяна Плахіна, фахівець із соціальної роботи Голосіївського району.

«Ми хочемо, щоб кожна дитина мала дитинство - щасливе, безтурботне, наповнене веселими подіями та приємними сюрпризами. На жаль, нам не під силу допомогти в цьому діткам всієї планети, але ж велике завжди починається з малого. Команда «Даринку» поспішає поділитися частинкою щастя. З цією метою і було прийнято рішення провести дитячий інклюзивний проект, націлений на соціалізацію та усунення бар'єрів у спілкуванні з дітьми, що мають особливі потреби», - переконана Тетяна Дадочкіна, директор по маркетингу City Capital Group, Маркет Мол «Даринок».

«Новорічне Місто» відкрите для всіх бажаючих в робочі години Маркет Молу до 18-25 лютого.

Територія добра і чудес чекає вас на «Даринку».


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова