Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Грандіозне гуляння Масляної на "Даринку"

Грандіозне гуляння Масляної на "Даринку"


29 лютого - 1 березня столичний маркет-молл «Даринок» запрошує на наймасштабніше святкування Масляної у Києві!

З живим виступом вибухового гурту PATSYKI Z FRANEKA, чемпіонатом швидкісного поїдання млинців, майстер-класами з гончарства та в'язання ляльок-мотанок, а також тематичними шоу-програмами, автентичним декором і конкурсами з подарунками. Готові поринути в світ етномотивів й провести незабутній вікенд?

Хедлайнером великого гуляння виступить культовий український бенд – PATSYKI Z FRANEKA. Зустрічаємо весну під запальні треки «Марічка» та «VasЯ OMG»!

У суботу та неділю з рання і до вечора біля 6 входу «Даринку» буде безліч активностей! Багатий на ласощі ярмарок запропонує гостям головну страву свята – млинці з найрізноманітнішими начинками, а також широке меню пряних зігріваючих напоїв. Поряд розташується солом’яний лабіринт для дітей, у якому малеча зможе повеселитись, поки батьки оцінюють кухню ярмарки. Шоу козаків з батогами й вогняна програма перенесе відвідувачів у часи великої Запорізької Січі. Тут також влаштують чемпіонат з поїдання млинців і масові національні танці з казковими персонажами. Музичний супровід свята – тандем мелодій української бандури, баяна, бубнів від етноколектива «Квітана», неофолк від «LEMKA», виступи від «Арт-центру Paprika».

Для любителів майструвати своїми руками будуть проходити тематичні майстер-каси. Біля 6 входу – з в’язання родового оберега – ляльки-мотанки, а в зоні Wi-Fi всередині «Даринку» – зі створення виробів на гончарному крузі.

Таймінг:

11:00-20:00

• Ярмарок і солом'яний лабіринт для дітей (6 вхід)

12:00-18:00

• Чемпіонат з поїдання млинців (6 вхід)

• Майстер-клас з в'язання ляльок-мотанок, коників і сонця (6 вхід)

• Майстер-клас гончарного мистецтва (зона Wi-Fi)

• Етнотанці з казковими персонажами (6 вхід)

• Конкурси з подарунками (6 вхід)

• Шоу козаків (6 вхід, з 12:45 до 16:15 з перервами)

• Вогняне шоу «Українська ніч» (6 вхід, о 16:40 та 17:30)

• Неофолк «LEMKA» (6 вхід, 1 березня о 14:00)

• Вибуховий виступ PATSYKI Z FRANEKA (6 вхід, 1 березня о 15:00)

• Аквагрим (зона Wi-Fi)

• І багато іншого.

Цими вихідними «Даринок» поєднає минуле з майбутнім. Адже крім грандіозного гуляння Масляної в кращих українських традиціях, на території маркет-моллу до 22 березня триває унікальна й найбільша виставка роботів в Україні. Це інтерактивна експозиція сучасних роботів і трансформерів з металу в повну величину, «Сучасне Тесла-шоу», новітні технології віртуальної реальності, а також окрема фотозона з улюбленими героями. Забронювати й придбати квитки можна за посиланнями:

http://robot.in.ua/

https://concert.ua/uk/event/planeta-robotiv

 

Детально ознайомитися з розкладом та іншим можна на сайті «Даринку», сторінках в соцмережах Facebook і Instagram.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова