Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Масштабний Glyanec Fashion Weekend у Маркет моллі "Даринок"

Масштабний Glyanec Fashion Weekend у Маркет моллі "Даринок"


16-17 березня в столичному Маркет моллі "Даринок" пройде третій сезон фестивалю моди Glyanec Fashion Weekend.

У програмі заходу – покази жіночих, дитячих та family look колекцій, а в перервах – вокальні номери та розіграші від партнерів. Організатор – модельне агентство "Glyanec".


У суботу гості "Даринку" зможуть побачити покази актуального жіночого одягу, а в неділю – дитячих і family look колекцій. Фестиваль стане хорошою нагодою ознайомитись з українськими брендами, надихнутися стильним вбранням і налагодити контакти з представниками модної індустрії. Час: з 13:00 до 17:00. Вхід вільний.

У рамках традиційної програми вихідних на "Даринку" також виступлять музиканти, міми та фйоки проведуть інтерактивні розваги, а в неділю з 12:00 по 12:40 в зоні Wi-Fi дітям безкоштовно покажуть повчальну костюмовану казку.

"Glyanec Fashion Weekend" – це фестиваль моди, який проводить модельне агентство "Glyanec" в Києві, маючи 10-ти річний досвід організації заходів в сфері моди і краси, а також 6-ти річний досвід організації "South of Ukraine Fashion Days". Формат третього сезону "Glyanec Fashion Weekend" буде відкритим. Цільова аудиторія: люди середнього та високого достатку, творча молодь, байєри/директори онлайн і офлайн шоу-румів українських дизайнерів, професіонали індустрії моди й краси.

Детально ознайомитися з програмою, розкладом роботи та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті "Даринку" і сторінці в соцмережі Facebook.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова