Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

На «Даринку» відбудеться 7-ий фестиваль талантів

На «Даринку» відбудеться 7-ий фестиваль талантів


З 14 по 29 травня в market-mall «Даринок» пройде масштабний фестиваль талантів.

 

Більше 1500 дітей, віком від 5 до 15 років, покажуть номери в пісенному, танцювальному та цирковому жанрах. Гості побачать виступи незвичайної краси: костюмовані, музичні і дуже запальні. Номери будуть виконуватися як сольними артистами, так і великими творчими колективами.

 

Тільки уявіть: на сцені «Даринку» майстерність продемонструє більш 70 дитячих ансамблів і сотні талановитих юних артистів!Всі виступи будуть оцінюватися глядацькими симпатіями. Саме відвідувачі візьмуть на себе авторитетну роль журі. Для цього на території market-mall будуть встановлені спеціальні термінали, за допомогою яких гості зможуть проголосувати за того чи іншого учасника. Переможці голосування отримають цінні призи від «Даринку»: відеокамери, фотоапарати, музичні центри, цікаві книги, захоплюючі ігри і не тільки. А гості фестивалю - незабутню атмосферу, сонячний настрій і чудові враження.


Крім того, відвідувачів market-mall протягом усіх конкурсних днів очікує насичена і цікава програма, сповнена розваг як для дорослих, так і для дітей.

 

Кожні вихідні:

  • нові майстер-класи з рукоділля, чудові і загадкові, як сама магія;
  • фокуси;
  • циркові номери з дресированими тваринами;
  • навчальні ігри;
  • красиві лялькові вистави.

Вік

5–15


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова