Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Насичений грудень в Маркет моллі "Даринок"

Насичений грудень в Маркет моллі "Даринок"


Вулицями столиці розгулює мінусова температура, але це не привід сидіти вдома. Проведіть вихідні активно і з користю. Тим більше, що в грудні в столичному Маркет моллі «Даринок» буде насичена програма для гостей з дітьми.

1 і 2 грудня гарний настрій і теплу атмосферу створять жива музика, виступи мімів, безкоштовні вистави для дітей, а також вуличний фуд-корт і ярмарок страв народів світу.


Дитячі програми в Маркет моллі проходять на 3 поверсі в секторі «Малеча». Щовихідних з 15.00 до 16.00 малюки можуть безкоштовно відвідати яскраві шоу-програми, циркові виступи, майстер-класи та лялькові вистави, а ще з 13:00 майстри безкоштовно наносять аквагрим. На поверсі також працюють: дитяча кімната з лабіринтом «Тарзанія» і мотузковий парк «Лазалка» з канатною стежкою.

На ярмарку «Смакуй світ» для відвідувачів відкривається можливість спробувати найпопулярніші страви народів світу, не виїжджаючи за межі міста. А на вуличному фуд-корті можна поласувати соковитим шашликом, ароматним узбецьким пловом, овочами на грилі і різними зігріваючими напоями.

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова