Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Печиво з передбаченнями, ростові ляльки та музиканти. Святкуємо останні вихідні січня на "Даринку"

Печиво з передбаченнями, ростові ляльки та музиканти. Святкуємо останні вихідні січня на "Даринку"


Жива музика, затишна атмосфера, ярмарок страв народів світу, аквагрим і яскрава розважальна програма.

Все це чекає гостей столичного Маркет моллу "Даринок" вже у цей уїк-енд, 26-27 січня.

Не забули тут і про святкування Дня студента: в п'ятницю відвідувачі зможуть взяти участь в активності «Печиво з передбаченнями» і витягнути пророцтво на найближчу сесію, і не тільки.

У морозні вихідні зігрівати своєю енергетикою будуть веселі міми та ростові ляльки, вони ж і зададуть ритм гарного настрою. А любителі музики зануряться в мелодії світових і українських хітів у живому виконанні.

Дітвора зможе безкоштовно зробити аквагрим будь-якої складності на 1 поверсі в зоні Wi-Fi, а після - пограти в дитячій кімнаті з лабіринтом «Тарзанія» або пройти канатну стежку в Мотузковому парку «Лазалка» (3 поверх, сектор «Малеча»).

Після розваг потрібно підкріпитися. На 1 поверсі Маркет моллу можна організувати собі справжній гастротур і поласувати коронними стравами різних народів, просто відвідавши ярмарок «Смакуй світ». Крім того, на території «Даринку» працюють різні кав'ярні, кафе і вуличний фуд-корт.

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом і багатьом іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова