Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Перші вихідні березня на «Даринку»: кріо шоу, весняна казка, жива музика і фйоки

Перші вихідні березня на «Даринку»: кріо шоу, весняна казка, жива музика і фйоки


Ви готові зустрічати перші вихідні весни? Маркет молл «Даринок» підготував насичену програму розваг.

 

2-3 березня тут буде жива музика, кріо шоу з рідким азотом, весняна казка для дітей, розважальний мікс з фйоками і твістер - фігурки з кульок безкоштовно. Цікаво? Тоді давайте по порядку.

У суботу з 12:00 по 18:00 на головній сцені можна буде почути вокальні номери під супровід гітари (дует K & J) і саксофона (LadyDiamonds). А цікаві кавери виконає група NaLabutenah. Головною подією дня стане занурення в світ науки - захоплююче кріо шоу з рідким азотом. Час - 15:00, місце - зона Wi-Fi.

Неділю розпочнемо з дитячої повчальною весняної казки о 12:00, а після, з 13:00 по 18:00, для гостей виступатимуть: тріо Amigos de UA з запальними латинськими ритмами і дует IVA SAX & ANY NET - світові хіти під супровід саксофона.

А як щодо смачно поїсти? На 1 поверсі для відвідувачів працює ярмарок страв народів світу «Смакуй світ», а біля 6 входу - вуличний фуд-корт. Саме час спробувати соковитий шашлик, справжній узбецький плов і овочі на грилі під відкритим небом.

Детально ознайомитись з усіма активностями, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова