Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Перші вихідні лютого на "Даринку": музиканти, шоу з дресированими тваринами і казка для дітей

Перші вихідні лютого на "Даринку": музиканти, шоу з дресированими тваринами і казка для дітей


2 і 3 лютого Маркет молл "Даринок" пропонує сховатися від похмурої погоди і відпочити в затишній атмосфері.

У розважальній програмі вихідних: виступи музикантів, шоу з дресированими тваринами, казка для дітей, а також веселі фйoки, міми та ярмарок страв народів світу.


У суботу з 12:00 до 18:00 на головній сцені в зоні Wi-Fi світові і українські хіти виконають дуети: FRUMIN & GALAJDYUK, IVA SAX & ANY NET і Olesj & Anastasia. А в перерві музичної програми, з 15:00 до 15:40, відвідувачі побачать шоу з дресированими тваринами.

У неділю музичний марафон продовжиться і з 12:40 до 18:00 для гостей виступатимуть: OscarWilde, LadyDiamonds, соліст Lords of the Sound, соліст Elton Clapton і учасник проекту «Голос країни» Ігор Петров. Але відвідувачам з дітьми варто прийти раніше. Адже з 12:00 до 12:40 в зоні Wi-Fi дітлахам покажуть казку про зимових пригоди. Крім того, на 3 поверсі в секторі «Малеча» на постійній основі працюють: Мотузковий парк «Лазалка», який оцінить кожен мауглі, і дитяча кімната «Тарзанія» з лабіринтом.

Закріпити гарний настрій допоможе смачна їжа. На «Даринку» можна поласувати як стравами народів світу на ярмарку «Смакуй світ», так і соковитим шашликом, і овочами на грилі, заглянувши на вуличний фуд-корт біля 6 входу. Смачного і яскравих вихідних!

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова