Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Перший «Сток маркет» на «Даринку» в цьому році

З 21 по 24 лютого Маркет молл «Даринок» проводить перший «Сток маркет» у цьому році

 

Одяг - до 800 грн, взуття та пуховики - до 1200 грн. У вихідні до приємних знижок додасться насичена програма безкоштовних розваг: шоу «Magic Bubble», виступи кавер-гуртів, казка для дітей, а також розважальний мікс з мімами та фйоками.

В рамках «Сток маркету» десятки магазинів «Даринку» проводять тотальний розпродаж речей колекцій осінь-зима на одній локації - прикасовій зоні «Фуршету». А оскільки в найближчий тиждень синоптики обіцяють зниження температури, можливість вигуляти новий пуховик буде ще і в цьому сезоні. Час великих теплих покупок за приємними цінами оголошується відкритим!

Не шопінгом єдиним! Проводжаємо останні вихідні зими під запальні ритми. У суботу на головній сцені маркет моллу виступлять: кавер-бенд OscarWilde, соліст Lords of the Sound і учасник проекту «Голос країни» Ігор Петров. А з 14:00 до 15:00 гостей чекає яскраве шоу «Magic Bubble».

Розважальна програма неділі розпочнеться з дитячої «Весняної казки», початок - о 12:00. А музичний настрій дня ляже на плечі кавер-гуртів No Comments та FroLove Band.

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова