Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Приборкання водної стихії, Stock Market і Beer Fest на "Даринку"

Приборкання водної стихії, Stock Market і Beer Fest на "Даринку"


Насолоджуйтеся осінню на "Даринку"!

7 і 8 жовтня на всіх маленьких і дорослих відвідувачів маркет мола очікує не тільки насичена розважальна програма вихідних, але й по-справжньому тепла душевна атмосфера.

Тут ви зможете сховатися від негоди, дощової погоди й похмурих днів, вирушити на економний шопінг, отримати порцію корисних активностей для підзарядки розуму та позитивного настрою, а також просто весело провести дозвілля в компанії друзів і близьких.

Вас чекає пізнавальна програма від Лабораторії наукових розваг "Весела наука", традиційні активності, Stock Market, Beer Fest на арт-заводі "Платформа" та ще багато всього цікавого.

Модний шопінг за доступними цінами шукай на "Даринку"! Цими вихідними на території маркет молла (вхід №6) відбудеться Stock Market – тотальний розпродаж одягу та взуття. Улюблений серед киян ярмарок, на якому десятки магазинів маркет мола представлять товари з минулих колекцій за дуже низькими цінами. Якщо хочете витратити мало, але купити багато, чекаємо Вас на Stock Market!


Не залишаться без уваги і маленькі відвідувачі "Даринку". Для них Лабораторія наукових розваг "Весела наука" представить дивовижне наукове шоу "Стихія води", на якому юні дослідники відкриють для себе невідомі таємниці води. Разом з досвідченими кураторами вони знайдуть відповіді на багато питань про, здавалося б, звичну для всіх рідину: як і чому водомір тримається на воді, яким чином рослини втамовують спрагу, чому водяна краплина має форму кулі? Крім того, після заняття вони дізнаються ще кілька дивних фактів про те, як вийти сухим з ​​води, як пронести воду в ситі та багато інших цікавих корисних речей.


Традиційна розважальна програма вихідних включає:

  • 11:00 - Гастрономічний ярмарок (Вхід №6)
  • 11:00 - Ярмарок "Смакуй світ" (Біля Verde Café)
  • 11:00 - Веселий шарж (Зона WiFi)
  • 12:00 - Аква-гримм для дітей (3-й поверх, сектор "Малеча")
  • 12:00 - Розважальний мікс з мімами (ЦЕХ # 7)
  • 12:00 - Спін арт (Бульвар)
  • 12:00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар)
  • 13:00-15:00 - Інтерактивні розваги для дітей
  • Зона кривих дзеркал (зона WiFi)

Шоу-програма від Лабораторії наукових розваг "Весела Наука":

7-8 жовтня, 13:00-17:00 – "Стихія води"


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова