Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Веселі вихідні в ЦТ "Даринок"

ЦТ «Даринок» запрошує провести 23-24 січня так само легко та радісно, як і минулі новорічні свята. Вас чекають розваги, приємні сюрпризи і чудова атмосфера для відпочинку!

 

 

Для маленьких гостей «Даринок» підготував інтерактивні ігри, конкурси та вікторини. Також для дітей пройдуть навчальні заняття. У суботу малюків в ігровій формі навчать програмувати, а в неділю - створювати цікаву робототехніку. Крім того, всі вихідні в Центрі торгівлі будуть проходити різні майстер-класи з рукоділля. Взяти в них участь можна як дітям, так і дорослим.

 

А ось, що точно об'єднає всіх членів сім'ї, так це фігурне катання. При вході в Центр торгівлі розташований великий каток під відкритим небом, де сама тільки музика бадьорить і манить зробити кілька кіл на льоду. І навіть, якщо ви погано тримайтеся на ковзанах, - не проблема. Ви можете скористатися послугами тренера, і швидко освоїти це приємне заняття. Для дітей тут можна взяти спеціальні підстраховки у вигляді помаранчевих морських котиків із зручними ручками, заввишки до пояса дитині. Завдяки такому пристосуванню ваш малюк буде сміливіше вчитися і без допомоги батьків робити перші «кроки» на ковзанах.

 

Зовсім поруч з льодовим катком відкритий фуд-корт з величезним вибором смакоти. Абсолютно всі страви готуються у вас перед очима: цілий день працюють мангали, печі, тандири, жарячи шашлик, випікаючи хліб і т.д. Одні тільки запахи затримають вас як мінімум на хвилинку біля фуд-корту. Якщо замерзнете, то запрошуємо на гастрономічну ярмарок «Смакуй світ». Він проводиться на локації, що всередині Центру торгівлі, а саме - в кінці Торгового бульвару. На ярмарку можна покуштувати осетинських пирогів, солодкої випічки і різноманітного фаст-фуду.

 

 

Розклад активностей від ЦТ «Даринок»:

 

Суботи, 23 січня


10:00 - гастрономічний ярмарок (вхід №6)
11:00 - ярмарок «Смакуй світ» (біля Verde Cafe)
12:00 - безкоштовні майстер-класи (Три Д, третій поверх)
14:00 - навчальна шоу-програма «Програмування» (Три Д, третій поверх)
15:00 - інтерактивне вистава «Подорож в країну Задзеркалля з прекрасною принцесою» (Три Д, 3-й поверх)

 

Неділя, 24 січень


10:00 - гастрономічний ярмарок (вхід №6)
11:00 - ярмарок «Смакуй світ» (біля Verde Cafe)
12:00 - безкоштовні майстер-класи (Три Д, третій поверх)
14:00 - навчальна шоу-програма «Робототехніка» (Три Д, третій поверх)
15:00 - інтерактивні танцювальні ігри (Три Д, третій поверх)

 

 


Вік

0+


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова