Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Вихідні у ЦТ "Даринок"

Де відпочити сім'єю 2-3 січня? ЦТ "Даринок" запрошує!

Для кожного гостя тут буде безліч приємних і радісних сюрпризів. Вас очікують різдвяні мелодії, ошатні зали, великі знижки, а також найгарніша новорічна ялинка.

Особливу різдвяну атмосферу доповнять тематичні майстер-класи та розваги. Кожен гість зможе навчитися своїми руками і без зайвих витрат створювати яскраві прикраси та святковий декор для дому. У суботу та неділю для малюків будуть проходити безкоштовні інтерактивні вистави і танцювальні ігри. Все, що потрібно для участі - це всього лише гарний настрій і бажання рухатися. Аніматори розважатимуть дітей, і залучатимуть до активної гри.

Найменших гостей, напевно, здивує Музей казок - унікальне інтерактивне шоу, в якому глядачі з першої хвилини стають його учасниками. Під час відвідування музею малюки зможуть побувати в 20 магічних світах, де оживають герої казок і мультфільмів. Разом з персонажами діти подолають фантастичні лабіринти, відгадають загадки, приймуть участь в квестах, а також отримають солодкі подарунки.

Крім того, на території Даринку і Арт-заводу «Платформа» розміщений льодовий каток під відкритим небом зі світломузикою. Навіть якщо ви не вмієте кататися на ковзанах - не проблема. Щовівторка і четверга, з 10:00 до 12:00, ви можете отримати безкоштовні уроки фігурного катання.

Також в ЦТ «Даринок» до 10 січня буде відкритою новорічний ярмарок, де можна придбати святковий декор, різноманітні ласощі, іграшки з екоматеріалов і багато іншого. Тут же для відвідувачів працюють острівці, де майстри стильно прикрасять і запакують будь-який подарунок.

Розклад активностей від ЦТ «Даринок»:
Субота, 2 січня
10:00 - гастрономічний ярмарок (вхід №6)
11:00 - ярмарок «Смакуй світ» (біля Verde Cafe)
12:00 - безкоштовні майстер-класи (Три Д, третій поверх)
14:00 - навчальні шоу-програми (Три Д, третій поверх)
15:00 - інтерактивні програми (Три Д, третій поверх)

Неділя, 3 січня
10:00 - гастрономічний ярмарок (вхід №6)
11:00 - ярмарок «Смакуй світ» (біля Verde Cafe)
12:00 - безкоштовні майстер-класи (Три Д, третій поверх)
14:00 - навчальні шоу-програми (Три Д, третій поверх)
15:00 - інтерактивні танцювальні ігри (Три Д, третій поверх)

 


Вік

0+


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова