Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Вихідні на "Даринку": шоу "Лід і Вогонь", жива музика і казка для дітей

Вихідні на "Даринку": шоу "Лід і Вогонь", жива музика і казка для дітей


Вихідні на горизонті, і саме час подумати про те, як же їх провести. Маркет молл «Даринок» вже приготувався зустрічати гостей і запрошує відпочити в цей уїк-енд разом.

9-10 лютого тут буде жива музика протягом усього дня, шоу «Лід і Вогонь», казка для дітей, а також виступи мімів, інтерактивні розваги з фйоками і твістер - фігурки з кульок безкоштовно.

За хорошим сімейним відпочинком - на «Даринок».

9 лютого з 12:00 до 18:00 на головній сцені в зоні Wi-Fi з запальними ритмами виступить тріо «Amigos de UA», а KoloYolo і учасниця проекту «Голос країни» Анастасія Сирцова виконають світові й українські хіти. З 15:00 до 16:00, гості побачать захоплююче шоу двох стихій - «Лід і Вогонь», під час якого можна буде буквально потримати полум'я на долоні.

10 лютого з 12.00 до 13.00 для маленьких відвідувачів Маркет молл покаже повчальну казку про зимові пригоди. А після, з 13:00 до 18:00, на головній сцені виступлять вокалісти: Христина Лугова & Sarana, Gypsy Lyre Band і кавер-група Sun in Bit.

На 1 поверсі вже традиційно щовихідних працює ярмарок страв народів світу «Смакуй світ», а біля 6 входу - вуличний фуд-корт зі стравами на грилі. За додатковими розвагами для дітей можна заглянути на 3 поверх сектора «Малеча». Тут розмістилися: мотузковий парк «Лазалка» з канатною стежкою і дитяча кімната «Тарзанія» з лабіринтом.

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова