Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Яскраві вихідні на "Даринку"

Яскраві вихідні на "Даринку"


Батутне містечко, шоу програма з фокусами та майстер-клас "Квіти з паперу" - яскраві вихідні на "Даринку".


На 9-10 червня маркет молл «Даринок» підготував цікаву програму розваг для маленьких відвідувачів. Дитяче містечко Summer Park, на території якого ви знайдете батути, атракціони, водний футбол і безліч зон активностей, а також шоу-програма з фокусами та майстер-клас зі створення квітів з паперу. Заняття до душі знайде кожна дитина!

З початку червня біля «Даринку» працює Summer Park - найбільший батутними містечко просто неба для дітей до 14 років. Квиток дає можливість грати малюкові хоч цілий день! У вихідні тут безкоштовно наносять аквагрим. Супроводжуючим дорослим вхід вільний.

У секторі «Малеча» (3 поверх) в суботу пройде майстер-клас, на якому діти зможуть зробити своїми руками красиві квіти з паперу, а в неділю хлопців чекає захоплююча шоу програма з фокусами «Корпорація чудес». Також безкоштовно!

Батьки в цей час можуть отримати насолоду від шопінгом за доступними цінами і відпочити в спеціально обладнаних лаунж-зонах за порцією смачних страв вуличного фуд-корти. А веселі міми з розважальним міксом точно не дозволять гостям нудьгувати.

Розважальна програма включає:

  • 11:00 - Гастрономічна ярмарок (Вхід №6);
  • 11:00 - Ярмарок «Смакуй світ» (біля Verde Café);
  • 12:00 - Аквагрим для дітей;
  • 12:00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар);
  • 12:00 - Розважальний мікс з мімами (Wi-Fi);

Сектор «Малеча» (3 поверх):

  • 13:00 - 15:00 - Майстер-клас «Квіти з паперу» (9 червня);
  • 15:00 - 16:00 - Шоу програма «Корпорація чудес» (10 червня).

Графік роботи Summer Рark: кожен день 10:00 - 20:00.

Вартість квитка в парк для дітей: будній день - 90 грн, вихідний і святковий - 130 грн, супроводжуючим дорослим - вхід безкоштовний.

Пільги: Дітям до 3 років - вхід безкоштовний (на касі необхідно пред'явити свідоцтво), для дітей з багатодітних сімей та інвалідів діє знижка -50% (при пред'явленні відповідних документів).

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом майстер-класів, роботою Summer Park і багатьом іншим можна за телефоном (044) 461 88 13 та на сторінці Даринку в соцмережі Facebook.


Вік

0–14


Вартість

будній день: 90 грн (супроводжуючим дорослим - вхід безкоштовний)
вихідний і святковий: 130 грн


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова