Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Захоплюючі розваги для вашої дитини у "Даринок"!

Захоплюючі розваги для вашої дитини у "Даринок"!


Не знаєте, де провести вихідні з дитиною? «Даринок» підготував для вас насичену програму, повну нових захоплюючих розваг.

 

Напередодні 1 вересня, в market-mall пройде показ шкільної форми. Юні моделі продемонструють кращі варіанти одягу для навчального сезону. Будь-який вподобаний комплект ви зможете придбати в магазинах «Даринку».

В продовження шкільної теми для гостей відбудеться незвичайний майстер-клас з ментальної арифметики. Заняття розвиває у дітей креативне мислення, логіку і візуальну пам'ять. З дітьми працюватимуть фахівці з Центру інтелектуального розвитку «ЮНІКІД», тому кожна дитина зможе отримати нові знання і вміння.

 

Але не тільки «серйозні» розваги чекають дітей:

  • на вихідних будуть творчі майстер-класи;
  • веселі інтерактивні ігри;
  • жива статуя й чарівні міми;
  • а ще кожен бажаючий зможе побачити, як ілюзіоніст проробляє дивовижні фокуси, замовити безкоштовний шарж у художника і відвідати гастрономічні ярмарки з безліччю смакоти.


Батьки також встигнуть з користю провести час:

в market-mall, на третьому поверсі сектора «Малеча», проходить великий шкільний ярмарок. У продажу все необхідне: канцелярія, шкільна форма, рюкзаки, взуття та святкові вишиванки. Асортимент дуже широкий, до того ж, ціни лояльні і представлено багато українських виробників.
 

 

Проведіть вихідні у «Даринку» - тут чекають саме на вас!


Вік

7+


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова