Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Зігріваючі сімейні вихідні на "Даринку"

Зігріваючі сімейні вихідні на "Даринку"


29-30 вересня Маркет молл "Даринок" запрошує зігрітися.

Веселими безкоштовними розвагами для дітей і дорослих, смачним фуд-кортом і, звичайно, шопінгом за доступними цінами. Що ще потрібно для ідеального сімейного проведення часу?


Приготуйтеся побачити розважальний мікс з мімами, а також незабутній магічний інтерактив.

Для дітей в секторі "Малеча" буде традиційна програма активностей вихідного дня. Зокрема, в суботу малюки перенесуться в яскравий світ фокусів з шоу-програмою "В гостях у цирку", а в неділю дітвору чекає маскарадна вистава від театру "Вояж престиж". Більше сміху і веселощів - девіз цих вихідних.

Для найактивніших на 3 поверсі щодня з 10:00 до 20:00 працюють Мотузковий парк "Лазалка" і дитяча кімната "Тарзанія". Уявити себе Мауглі, пролазити через перешкоди і бігати по канатній стежці - все це тут.

Ще один бонус від маркет моллу - безкоштовний аквагрим. Майстри намалюють будь-які малюнки, які тільки побажає ваш малюк.


А після активних розваг не завадить підкріпитися. У дитячому секторі відвідувачі знайдуть кафе "Jungle bar", в меню якого є піца, млинці і коктейлі. Любителі суші можуть заглянути в "FujiSan", а італійської кухні - в "Carbonella". Європейську кухню представляє кафе "Verde", а шанувальники національних страв можуть обирати між закладом "Два Гуся" і рестораном швидкого харчування "Крила".


Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом активностей та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті "Даринку" і сторінці в соцмережі Facebook.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова