Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Зимова казка на Даринку

Зимова казка на Даринку


Зима за календарем продовжує балувати календарної погодою. Стежки і лапи ялин знову припорошені сніжком, настрій - святковий. Хочете поринути в казку, підбадьоритися, зарядитися позитивними емоціями на тиждень вперед?

20-21 січня Маркет Молле "Даринок" запрошує всіх в зимову казку!

Для вас відкриті ворота "Новорічного Міста", в секторі "Малеча" завжди чути дзвінкий сміх малюків, старші діти випробують себе на мотузкових доріжках "Актівіті Парку". Разом з дітками ви теж можете відкрити для себе щось новеньке, взявши участь у майстер-класах, теми яких нескінченні у своїй різноманітності і завжди цікаві.

"Новорічний Місто" - це розважальний комплекс під відкритим небом, відвідати який можна до 18-25 лютого (слідкуйте за новинами). Орієнтир - вхід №6 в Маркет Молл. Цікаво тут буде не тільки дітлахам, а й батькам нудьгувати не доведеться. Активностей на території парку всіх не злічити - прогуляйтеся самі, порахуйте. "Сяючий Ліс" вабить таємничими мерехтливими вогниками - бажання, загадані тут, напевне збудуться. 900 м кв. ідеально рівної поверхні глянсового льоду - це каток, настільки ж затишний, наскільки великий. Захоплений дитячий вереск видасть місце розташування атракціону "Гірка" - звивистого, висотою в 4,5 м. Це один з улюблених челенджів для маленьких сміливців, як і "Літаюча лава". Спеціально для діток молодшого віку в "Новорічному Місті" встановлені каруселі "Карнавал", "Вертольоти" та інші принади, що крутяться і літають, настільки милі маленьким серцям.


Кожні вихідні в секторі "Малеча" (3-й поверх) проходить традиційна програма розваг.

Традиційна розважальна програма вихідних включає:

11:00 - Гастрономічний ярмарок (Вхід №6)

11:00 - Ярмарок "Смакуй світ" (Біля Verde Café)

12:00 - Аквагрим для дітей (3-й поверх, сектор "Малеча")

12:00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар)

12:00 - Розважальний мікс з мімами (Wi-Fi)

12:00 - Спін-арт (Прикасова зона)

Програма сектора "Малеча", 3-й поверх

11:00-17:00 - Шоу-програма від Лабораторії Наукових Розваг "Наукові фокуси"

12:00-16:00 - Розваги з мультиплікаційними героями

12:00-17:00 - Інтерактивні розваги для дітей

Зона кривих дзеркал

Цього разу в програмі Лабораторії Наукових Розваг "Весела Наука" вас чекають експерименти, в яких наукові закономірності будуть продемонстровані за допомогою цікавих фокусів. Не пропустіть! А раптом у вашій родині теж підростає майбутній вчений.

Нагадуємо, що на "Даринку" триває дитячий конкурс "Магнітоманія". Правила - прості, а подарунки - неодмінні! До 30 січня відвідайте програми вихідних в секторі "Малеча", а також в "Новорічному Місті" і отримаєте за це спеціальні магніти. Зібравши всі 17 видів, ви зможете обміняти їх на приємні подарунки біля інформаційної стійки Маркет Молла. Сюрпризи чекають вас, збирайте швидше!


Вартість:

  • відвідування всіх заходів вихідних - безкоштовно;
  • безлімітне відвідування "Новорічного Міста" на день - дорослим - 150 грн, дітям - 100 грн, сімейний квиток - 300 грн (3 людини - два дорослих і одна дитина, або один дорослий і двоє дітей);
  • безлімітне відвідування "Актівіті Парку" на день - в будні - 100 грн, у вихідні - 150 грн, для дітей АТО - безкоштовно).

Вік

0+


Вартість

Відвідування всіх заходів вихідних: Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 88 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1

Як дістатися?

ст. м Лісова