Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка сучасних ікон "Обличчям до чудес"

Виставка сучасних ікон "Обличчям до чудес"


На виставці будуть представлені роботи сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» виконані в різних техніках.

Зокрема, авторські інтерпретації прийомів українських та зарубіжних іконописних шкіл, сучасна творча ікона.

Експонуватимуться ікони з сюжетами Євангелія. Ідейним центром є монументальна ікона «Чудеса Ісуса Христа» – лик Христа, який обрамляють сюжети всіх чудес, описаних у Новому Заповіті. «У цій роботі проведено паралель між Горнім світом та нашим, – говорить куратор виставки Марія Павелко, – Христос дивиться на нас, неначе крізь вікно. Так само і ми спілкуємось з Ним завдяки «вікну в Горній світ» – іконі. А чудеса, які відбуваються з нами повсякчас, допомагають нам у цьому».

Особливе місце на виставці посідають ікони, що зображують притчі, які оповідав Христос. На іконі «Притча про милосердного самарянина» всі події відбуваються одночасно, в одному просторі. Зображення притчі про багача та Лазаря нагадує стрічку кінематографу. Слова «Рече Господь» неначе титри розпочинають оповідання. Далі кадри описують зміст притчі. Завершальним титром є «Амінь», що стверджує істину промовлених слів Христа.

Під час виставки Майстри «Небо на землі» запрошують дітей віком від 11 років поринути у творчу атмосферу і долучитись разом з ними до створення анімаційного фільму. Майстер-клас зі створення анімації (Stop motion) відбудеться 2 лютого об 11:00. Реєстрація обов’язкова (за тел. (073) 040 34 64, (066) 155 92 37), адже кількість учасників обмежена.
За словами організаторів, зима в житті людини є своєрідною точкою відліку – з її закінченням минає один період життя й починається інший. Тому не випадково родина іконописців назвала виставку «Обличчям до чудес». «Чудеса відбуваються з нами на кожнім кроці. Варто спробувати їх помічати і наше життя почне набувати нових сенсів» – вважають організатори виставки.

За додатковою інформацією звертайтесь до Марії Павелко +380 (73) 040 34 64, +380 (66) 155 92 37, veselka_2003@ukr.netwww.ikona.ua)

Ласкаво просимо!
Коли

Пн–Пт 10:00–19:00, Сб 10:00–18:00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 425 12 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Хорива 19-в

Як дістатися?

м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)