Виставка "Watercolor. Інтелектуальне мистецтво"

Виставка "Watercolor. Інтелектуальне мистецтво"


Це студентський проект, присвячений 60-річчю факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Картини видатних майстрів XX ст. з фондів НАОМА, вперше представлені за межами академії. Також, на виставці демонструються роботи сучасних митців, які працюють в цій техніці. Відвідувачі виставки матимуть змогу побачити роботи відомих українських акварелістів, випускників Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Проект «Watercolor. Інтелектуальне мистецтво» створений для того, щоб привернути увагу глядача до одного з найскладніших видів живопису. Техніка акварельного живопису вимагає від художника майстерності та високого рівня зосередженості, адже будь-який зайвий рух може стати невиправною помилкою. Живопис акварельними фарбами демонструє легкість форм, напівпрозорість та насиченість образів, які дозволяють повністю зануритися в атмосферу зображення.
Автори проекту: Тетяна Гончаренко (НАОМА), Ганна Андрес (НАОМА), Ольга Музиченко (ЦУКтаМ).
Також експонуватимуться роботи випускників Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, які зараз працюють в техніці акварельного живопису – Наталії Журавльової, Ельміри Шемседінової, Тетяни Животкової, Вікторії Григор’євої, Ольги Стерник, Марти Ниркової, Наталії Голіброди-Бойко.

Куратори проекту: Стелла Мамикіна (НАОМА), Сергій Григор’єв (НАОМА), Валерія Пітеніна(НАОМА), студенти ІІ курсу факультету теорії та історії мистецтв НАОМА та студентка IV курсу Надія Марченко.

Ласкаво просимо! Вхід вільний!
Коли

Пн–Пт 10:00–19:00, Сб 10:00–18:00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 425 12 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Хорива 19-в

Як дістатися?

м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)