Туроператор Анга Тревел

Туроператор Анга Тревел


Профільний туроператор по організації екскурсійних програм в Україні та Греції, тури від АНГА Тревел мають широку географію і представляють екскурсійні об’єкти по всіх регіонах україни.


Туроператор України АНГА Тревел має величезний досвід роботи в реаліях внутрішнього туризму, весь час відкривають нові цікаві маршрути і екскурсійні програми. АНГА Тревел - туроператор України, який живе стихією внутрішнього туризму, весь час розвиваючись та навчаючись – у клієнтів, партнерів, ситуацій.

Туроператор АНГА Тревел знає ціну довірі, репутації, доброму імені серед туристів та партнерів. Незважаючи на падіння і злети, живе і розвивається, ставить нові амбітні цілі та їх досягає, відкриває нові горизонти в українському туризмі.

АНГА Тревел створили власну Школу гідів для якісної реалізації турів туроператора по Україні та турів в Грецію.


"Як туроператор на ринку внутрішнього туризму ми працюємо з 2010 року і займаємось створенням екскурсійних програм та турів вихідного дня на найвищому рівні. За цей час нашими послугами скористалось десятки тисяч туристів. Ми даруємо чудові емоції та відпочинок і враження багатьом українцям та гостям країни.

Команда туроператора України АНГА ТРЕВЕЛ розуміє, що шлях в тисячу миль починається з першого кроку, тому ми йдемо цим шляхом і завжди раді зустрічам з новими і цікавими людьми з яким ми можемо пройти цей шлях разом, допомагаючи один одному.

Ми переймаємось нашими клієнтами, ми піклуємось - це нам важливо!

Анга Тревел - як туроператор України та Грециї, постійно працює над гарантуванням нашому клієнту високого рівеня обслуговування та комфорту.

Ми відкриті для ваших пропозицій і завжди готові допомогти реалізувати ваші мрії та бажання. І вдячні вам за співпрацю."Контакти

+380 (44) 383 32 78
book@anga.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Архітектора Кобелєва 1/7

Як дістатися?

Станція метро Вокзальна (південний жд вокзал)