
Запрошуємо вас у подорож до серця козацької слави — міста Чигирина! Де ми відчуємо дух минулих епох, поринемо у світ героїчної історії та мальовничої природи.
Під час екскурсії відвідаємо :
- Музей Богдана Хмельницького — дізнайтеся про життя і подвиги великого гетьмана, побачте унікальні експонати, що зберігають дух козацької доби.
- Замкову гору — місце, де колись стояла резиденція гетьмана, звідки відкриваються чарівні краєвиди на історичний Чигирин.
- Іллінську церкву у с. Суботів — святиню XVII століття, тісно пов’язану з іменем Богдана Хмельницького.
- Музей Холодного Яру с. Медведівка — колиска гайдамацького руху та однин з центрів боротьби за волю України. Сучасний музей де оживає історія боротьби від часів Коліївщини до визвольних змагань XX століття.
- Пантеон Героїв - що розташований неподалік найвищої точки Холодноярського плато був колись козацький цвинтар, зруйнований в радянські часи.
- Дуб Максима Залізняка — живий свідок історії, під могутньою кроною якого збиралися гайдамаки.
На вас чекають цікаві розповіді, фотозупинки та незабутня атмосфера козацької доблесті!
Дата поїздки: 09 листопада
Час виїзду: 6:00 з Кривого Рогу (збір туристів по місту)
Вартість: від 1160 грн до 1450 грн в залежності від кількості людей в групі (від 18 до 12)
У вартість входить: транспортне обслуговування комфортабельним мікроавтобусом, вхідні квитки до музеїв, екскурсії, екскурсійний супровід групи, страхування.
Попередній запис обов’язковий!
- +380961197549 Валентина
- +380982556455 Олена
Відвідаєте Україну разом з нами!
Коли
09 Листопада, 06:00.
Вік
Батьки + діти
Вартість
від : 1160 грн
до : 1450 грн
Телефон
+380 (98) 255 64 55
+380 (96) 119 75 49