Дитячий творчий табір "Час Індіго"Сім'я Час Індиго

Міжнародний творчий табір - відпочинок який надихає на успіх та відкриття. Ми проводимо свої розвиваючі та тренінгові програми чотири сезони на рік під час дитячих канікул, подорожуємо з дітьми Україною та Європою. Табір розрахований на дітей віком 7-17 років, з різних куточків планети. На весняні та осінні канікули ми приймаємо на відпочинок батьків наших дітей, а літом проводимо молодіжні та студентські зміни.

Концепт та ідеологія

Розроблені зміни і напрямки діяльності допомагають розвиватися кожній дитині всебічно і гармонійно. Для нас кожна дитина особлива, зріла особистість, маленький дорослий у якого просто менше життєвого досвіду. Обираючи табір або інші програми ЧАС ІНДИГО, ви обираєте професійну тренінгову програму, яка позитивно вплине на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей, комунікаційних навичок дитини, навчить аналізувати власні почуття та емоції, поліпшить ії внутрішній стан, надихне на нові відкриття та дасть поштовх до створення нової версії себе справжнього. 

За більш ніж 40 сезонів роботи ми вигадали, створили, розробили і впровадили в систему дитячого відпочинку та оздоровлення багато авторських форм і методик роботи, які дозволили зміцнити рівень довіри клієнта і стати об'єктом для наслідування серед таборів нового формату.
Наша авторська програма успішно реалізована в рамках всіх проектів табору Час Індиго, допомагає брати на себе відповідальність за прийняті рішення, навчитися сприймати навколишній світ цілісним, таким яким він є сьогодні, допомогає усвідомити світ майбутнього і його перспективи, прийняти себе в цьому світі, повністю усвідомлюючи свої сильні, слабкі сторони і можливості, допомагає навчитися застосовувати на практиці отримані знання, навички та вміння, перетворюючи все в позитивний життєвий досвід, який приносить результати.
В нас відпочивали діти з багатьох країн світу (України, Польщі, Словаччини, Білорусії, Казахстану, Молдови, Англії, Франції, Німеччини, Болгарії, США, Росії, Ірландії, Таїланду і Канади)

Формула щасливої дитини

Ми розробили власну формулу успішної та счастливої дитини. Ми пізнаємо цей світ перебуваючи в гармонії свідомості, душі і тіла. Кожна зміна в таборі побудована таким чином, щоб діти мали змогу розвиватися всебічно і гармонійно, мали жагу до пізнання оточуючого світу, вміли критично мислити та діяли свідомо, вчилися вільно висловлювати власні думки та емоції, вміли аналізувати і контролювати себе та свій стан​

Цінності табору

У таборі панує тепла і затишна атмосфера побудована на сімейних та духовних цінностях. Наші життєві орієнтири допомагають нам відчувати себе гармонійно і комфортно, нашою опорою служать принципи благородства та моральності.
 

Атмосфера проекту

В рамках проекту ми створюємо унікальні умови для розвитку емоційного інтелекту та вільної творчості. Проживаючи разом табірну зміну, ми постійно вчимося один в одного, модернізуємо і вдосконалюємо наші взаємини, впроваджуємо інноваційні форми і методи роботи. Все від ідеї до її реалізації, в таборі приймається дорослими і дітьми спільно.

Побут та безпека

У таборі створені комфортні умови для розвитку дитини, починаючи від побуту і закінчуючи теплими взаємовідносинами всіх учасників проекту. Кожен маленький клієнт відчуває любов і турботу про себе. Побутові умови, які ми вибираємо для проведення програми творчого дитячого табору "Час Індиго", завжди комфортні умови проживання, зручності в номері, обов'язковий питний режим, якісне, різноманітне і смачне харчування, високий рівень безпеки дітей, медичний супровід і медичне страхування

Контакти

+380 (67) 864 97 25
+380 (93) 864 97 25
admin@indigo.family


Посилання


Адреса

Київ
Проспект Леся Курбаса 15 А