Видавництво "Фонтан казок"

Видавництво "Фонтан казок"


«Фонтан казок» створений, щоб наповнювати Ваші мрії!

Видавництво засноване 2014 року в Києві. Спеціалізація видавництва «Фонтан казок» : відкриття нових імен та смислів у сучасній українській дитячій літературі, книжковій ілюстрації та книговиданні для дітей.

Яка ж дитина не любить фонтану! Помилуватися ним, побавитися, а ще краще похлюпатися в ньому – заповітна мрія кожного малюка!

Коли струмені фонтану просвічує яскраве сонечко й легенький вітерець здіймає теплі бризки, – тоді народжується казка: над фонтаном, просто над головами щасливих малюків, спалахує веселка!

Саме тому існує «Фонтан казок» – щоб разом народжувати радість, напувати мрії і творити веселку – щастя! Казки видавництва:

  • добрі – бо творити спроможне лише добро, на відміну від зла, яке руйнує;
  • мисливі – бо видавництво прагне, щоб наші діти росли свідомими для самих себе і світу навколо;
  • пізнавальні – бо щасливий лише той, хто ніколи не перестає вчитися;
  • українські – бо їх творять для вас найкращі вітчизняні письменники й художники, які щонайтонше, якнайделікатніше вміють дібрати ключика до душі саме української дитини;
  • сучасні – бо ми прагнемо задовольнити щонайприскіпливіші запити всебічно розвинених малюків та їхніх «просунутих» батьків, і для цього взоруємо на передові художні й технологічні тренди;
  • звернені у майбутнє – бо першим кроком у творенні кожної доброї справи завжди є мрія, – а кожна мрія неодмінно починається з казки.

 

 


Контакти

+38 (096) 146 61 67;
+38 (044) 331 11 33.
oksamytka.blazhevska@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Ярославів Вал 13/2б, Шевченківський район, м. Київ