Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Котячо-рятувальна операція з Галиною Вдовиченко, Наталкою Гайдою та 36 і 6 котами

Котячо-рятувальна операція з Галиною Вдовиченко, Наталкою Гайдою та 36 і 6 котами


Шанувальники пригод найвпізнаванішого котячого товариства країни – ця мегановина для вас! 12 червня о 14.00 авторка серії книг «36 і 6 котів» Галина Вдовиченко та ілюстраторка Наталка Гайда кличуть вас на знайомство з новими котами.

 

Так-так, нова історія про котів-рятувальників вже є у книгарнях і знані вам герої трішки змінились: вони набрались досвіду, набули нових навиків, але жага пригод та звичка втрапляти у різні веселі (та не дуже) ситуації нікуди не зникла. Тож запрошуємо маленьких та дорослих читачів до весело-пригодницької розмови-забави з Галиною Вдовиченко, Наталкою Гайдою та модераторкою Тетяною Пилипець.

Зустріч відбудеться у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Р. Іваничука (Площа Ринок, 9). Вхід вільний.

 

«36 і 6 котів-рятувальників» – нова, уже четверта за ліком книжка котячої епопеї відомої української письменниці Галини Вдовиченко, на яку нетерпляче чекають читачі-шанувальники. Цього разу невгамовні хвостаті герої створюють котячу рятувальну службу. Коти виїжджають на виклики, проте відчути себе справжніми рятувальниками їм не вдається. Їх переслідує невдача за невдачею: то витягають з автомата з чіпсами єнота, який не вважає себе потерпілим, то вихоплюють з-під коліс на швидкісній трасі загублений кимось пакунок із сухим кормом, та замість подяки отримують звинувачення у крадіжці…

Під час чергового виклику загадково зникає Коментатор-Чорний кіт. Поки друзі скрізь його розшукують, у місті розгортається кампанія з дискредитації котів-рятувальників. Чи вдасться котам вибратися з халеп і небезпек, які на них чигають звідусіль, – читайте у цікавій і динамічній історії з чудовими ілюстраціями Наталки Гайди.

 

Галина Вдовиченко – українська письменниця та журналістка. Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. До 2017 року працювала у газеті «Високий Замок» (Львів). Дебютувала у 2008 році – з романом «Пів’яблука». У 2011 році вийшла перша книжка Галини Вдовиченко для дітей – казкова повість «Мишкові Миші». З того часу світ побачили книги «Чорна-чорна курка», «Ліга непарних шкарпеток», «Містельфи», роман «Найважливіше – наприкінці» та чотири книги «36 і 6 котів» з ілюстраціями Наталки Гайди.

Наталка Гайда – відома українська ілюстраторка. Працювала з багатьма видавництвами України та за її межами («Видавництво Старого Лева», «Наш Формат», «Віват» тощо). Також багато працювала як художник-персонажник та сторібордер для анімаційних і рекламних проєктів. В 2017-му виборола стипендію імені Фулбрайта для навчання в США на анімаційному відділенні Savannah College of Art and Design, котрий закінчила в 2020. Після повернення додому продовжує малювати ілюстрації та створювати анімації.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Львiв
Площа Ринок, 9, Галицький район