Видавництво Старого Лева

Видавництво Старого Лева


"Видавництво Старого Лева" – це книги для всієї родини.


Бо кожен у родині, незалежно від віку, може знайти собі серед видань щось цікаве і важливе. ВСЛ добирає яскраві високоякісні твори з художньої літератури та non-fiction для дітей і дорослих. Намагається вдумливо працювати з найрізноманітнішими жанрами та серіями. А ще - за родинним читанням минають найкращі моменти спілкування між дорослими і дітьми. З цими книгами затишно. Їх приємно зберігати в домашній бібліотеці і передавати у спадок.


"Видавництво Старого Лева" – це більше, ніж книги.

Це неймовірні емоції довкола книг, це радість творення і спілкування. ВСЛ надзвичайно важлива якісна комунікація між дуже різними людьми: і тими, котрі працюють над народженням книги, її промоцією, поширенням, і тими, хто книгу купує, читає, переповідає, оцінює.


"Видавництво Старого Лева" – це команда небайдужих людей, професіоналів книжкової справи.

ВСЛ створює книги як для самих себе. Працює з письменниками, перекладачами та літредакторами – справжніми професіоналами. Тому серед авторів – українські та іноземні письменники найвищого ґатунку. За кожною із книг – своя історія. Бо жодна з них не є випадковою. ВСЛ добирає книги виважено, видає лише ті, в літературній якості чи в потрібності яких маємо впевненість. Дбає про досконалу якість форми і змісту. З виданнями ВСЛ працюють провідні українські та зарубіжні графіки та дизайнери.


Місія "Видавництва Старого Лева" – разом з книжкою змінювати суспільство. ВСЛ прагне позитивних змін і вірить в нову реальність – у якій люди читають книги і мають почуття власної гідності.


Контакти

+380 800 501 508
Відділ продажу:
zbut@starlev.com.ua
spilnota@starlev.com.ua


Посилання


Адреса

Київ