Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Відкриття виставки учнів

Відкриття виставки учнів


Відкриття виставки учнів художньої студії «Малої академії мистецтв»

 

Виставка відкриється 5 грудня 2017 року о 16:00 год . у «Світлиці» музею.

З серпня 2013 року при літературно-меморіальному музеї діє художня студія «Мала академія мистецтв» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Федора Панчука.
Художній процес студійців та принципи кожного митця базуються на життєвих реаліях і досягають бажаного результату завдяки ґрунтовній підготовці, помноженій на щоденну працю. А неординарна методика навчання викликає пристрасть до мистецької діяльності, вчить художників бачити життя крізь призму образності.
Молоді художники «Малої академії мистецтв» підготували п’яту ювілейну живописну виставку власних творів. Вони наполегливі і одержимі, не позбавлені здорових творчих амбіцій, з ясним усвідомленням себе, своєї ніші у світі мистецтва.

З великою любов’ю студійці змальовують живописні куточки подільської природи, натюрморти з квітами: 

  • Твори Оксани Радзіх-Велінкевич: «Бузок», «Карпати» ,
  • Лесі Пірняк: «На ставку», «Лісова річка»,
  • зимові пейзажі Людмили Макаренко: «Море хвилюється»,
  • Ірини Бабій: «Качки збираються у вирій»,
  • чудові подільські пейзажі, Галини Сотнікової, свідчать про те, наскільки глибоке і емоційне чуття художників до природи, усвідомлення кровної приналежності до своєї землі і роду.

Це неспокійні серцем і душею художники, які займаються живописом не лише для власного задоволення, а й дарують шанувальникам мистецтва радість.


Вік

0+


Телефон

+38 (0432) 26-32-98


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Івана Бевза, 15