Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка-продаж на користь зооволонтерів



Наші хвостики. Варта добра

 

Академічна зала Вінницький обласний краєзнавчий музей

Українці у часи суворих випробувань, які випали на долю нашої країни, показали себе як згуртована нація людей, готових завжди прийти на допомогу.

Одним з маркерів сучасних подій є зворушливі випадки відношення до тварин, які показали величезний ступінь добра та емпатії українців до наших постійних супутників.

Відкрита 22 вересня виставка творів анімалістичного жанру є ще одним підтвердженням цієї риси.

Тема доброго ставлення до тварин об’єднала в експозиції різні творчі техніки і мистецькі напрями. Традиції подільської кераміки і сучасні сюжети поєднані у творах викладачів та студентів Тульчинський Фаховий Коледж Культури. Анімалістичний жанр у техніках авторської ляльки представили учні Центр "Барви України". Декоративну анімалістику презентували юні автори студії «Чеширський кіт». Низку зворушливих образів створили учні Вінницька дитяча школа мистецтв, у тому числі цілу портретну галерею пса Патрона і котів – воїнів ЗСУ. Серед досвідчених авторів відзначимо роботу Олександра Нікітюка Alexsandr Nikituk «Скіф», концепцією якої є теза: «те, що ми любимо, стає великим». Твори Наталі Соми зачаровують романтикою і містичністю. Неля Гринчук працює в авторській техніці із застосуванням шкіри, але є ще й діяльною зооволонтеркою. У графіці Андрія Машковцева, який є зараз воїном ЗСУ, образи людей і тварин занурюють у світ сюрреалістичних метафор.

На виставці панує тепла атмосфера, позитивні емоції, які нам всім зараз дуже потрібні, але крім цього відвідувачі можуть допомогти вінницьким зооволонтерам, зокрема муніципальному притулку для тварин, коштами, що будуть зібрані з продажу робіт, представлених в експозиції.


Вік

0+


Телефон

+38 (0432) 53 09 87


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 19

Як дістатися?

Музей знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 19. Зовсім поруч знаходиться Центральний поштамп і Свято-Преображенський кафедральний собор.

До музею можна доїхати: трамваєм № 1, 4, 6, тролейбусом № 4, 5, 10, 11, 12.