Острів Злагоди "3-й Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс"

Острів Злагоди "3-й Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс"


3-й ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАГАТОЖАНРОВОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ "Острів Злагоди"


Положення затверджено: президентом БО Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода» Богомоловою О. М.
Сторінка в фейсбуці: Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» https://www.facebook.com/bfzlagoda/
В рамках творчого проекту «Зі Злагодою у серці, з Україною у душі !»
За підтримки Уряду Республіки Болгарії.
Терміни проведення : 07 листопада 2020 року

Місце проведення: місто Запоріжжя (Україна) комунальний заклад « Палац культури «Хортицький» проспект Преображенського б.15 (Хортицький мікрорайон).

Дане Положення є офіційним запрошенням колективам та окремим виконавцям на 3-й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "Острів Злагоди"

До участі запрошуються:

 1. Хореографічні колективи та солісти (народні, стилізовані народні танці, сучасні, естрадно-спортивні, класичні, стилізовані танці, театр танцю, хіп-хоп, кантрі, бальні, рок-н-рол, степ, modern, техно, джаз - фанк).
 2. Вокальні колективи та солісти (народні та академічні хори, ансамблі, гурти, дуети, тріо, квартети, естрадний, джазовий вокал, авторська пісня).
 3. Інструментальні виконавці народної та класичної музики (солісти, ансамблі, оркестри).
 4. Театральні колективи, читці, театри мініатюр, пантоміми, театри мод.
 5. Циркові колективи, соло, дуєти, тріо.
 6. Народні майстри.

Кількість учасників не обмежена. Без вікових обмежень.

Номінації, жанри, категорії:

 1. Вокал - соло, ансамблі (естрадний, народний, фольклор, джаз-спів, acappella).
 2. Хореографія - соло і колективи (народний, стилізований, естрадний, класичний танець, естрадно-спортивний танець, бальний танець, сучасна хореографія, рок-н-рол). Тривалість виступу до 4 хвилин.
 3. Театральна творчість - театри, художнє читання, авторські та власні твори. Тривалість виступу театри до 10 хвилин, інше до 4 хвилин.
 4. Театр мод - лінія прет-а-порте, вечірній одяг, дитяче, підліткове та тінейджерський одяг, історичний костюм, сценічний костюм і та ін.. Тривалість виступу до 7 хвилин.
 5. Інструментальна музика - ансамблі, оркестри, соло (народна , духова, класична, естрадна музика). Тривалість виступу до10 хвилин.
 6. Оригінальний жанр – колективи, окремі виконавці (номери циркового жанру властиві даному колективу), ментальна математика, фігурне ковзання. Тривалість виступу до 10 хвилин.
 7. Народні майстри народно-прикладне, декоративне, ужиткове мистецтво, образотворче мистецтво, образотворче мистецтво, hand-made.

У Фестивалі приймають участь учасники у таких вікових категоріях

 • I категорія діти – від 6 до 10 років;
 • II категорія – від 11 до 14 років;
 • IІІ категорія – від 15 до 18 років
 • ІV категорія – від 18 років і старші

До участі в фестивалях-конкурсах допускаються:
дитячі та юнацькі творчі, танцювальні, вокально - хорові, театральні, музичні, циркові колективи і солісти, які подали заявку державною мовою та сплатили організаційний внесок до 25 жовтня 2020 року.

Розрахунок внеску здійснюється в оргкомітеті фестивалю-конкурсу на підставі поданої заявки на участь. У разі якщо колектив сплатив організаційний внесок, але не з’явився на конкурс і не попередив оргкомітет за 5 днів , внесена сума не повертається, а спрямовується на реалізацію фестивальних завдань.

Фестиваль – конкурс відкритий для кожного колективу або окремого виконавця, який згоден з умовами даного Положення.
Учасники фестивалю-конкурсу здійснюють оплату за харчування і проживання, екскурсії, розважальну програму власними коштами.
Учасники за бажанням мають можливість відвідати історико-культурний комплекс «Запорізька Січ». Вартість відвідування дорослі – 48 грн., діти шкільного віку – 24 грн. Діти дошкільного віку та учасники бойових дій безкоштовно.


Коли

07 Листопада, 09:00–18:00.


Вік

6+


Телефон

+38 (068) 927 09 99


Посилання


Адреса

Запоріжжя
улица Сергея Синенка, 31