XRoom квест-кімнати

XRoom квест-кімнати


Бажаєте відчути прилив адреналіну, зміцнити командний дух та отримати море позитивних вражень? Банальні походи в кіно вже набридли? Чудовий вибір - квест кімната!

 

Компанія XRoom пропонує кілька квестів на вибір. Їх кімнати Ви точно запам’ятаєте надовго!

Що таке квест в реальності? Квест рум – це новий, модний напрям у сфері розваг та активного відпочинку, що набуває популярності у всьому світі. У приміщення заходить команда з 2-4 учасників, яким необхідно виконати ряд певних завдань у реальності, щоб вибратись з нього.

Кожна кімната має свої декорації, історію та сценарій. Так, наприклад, занурюючись в атмосферу квесту Ви перевтілюєтесь у шпигуна або дослідника, шукача  скарбів, героя фільму або книги.

Звісно, задача вийти з приміщення не така банальна, як може здатися на перший погляд. Якщо під час гри один з учасників відмовиться виконувати завдання, то команді буде складно дійти до кінця. Кожна кімната приховує спеціальні підказки у вигляді тих чи інших предметів, які допоможуть вирішити завдання.

Якщо задача виявиться складною - вам нададуть підказки. 

Так, наприклад, якщо Ви святкуєте День народження в квест кімнаті це може стати яскравим моментом в житті іменинника та гостей.

XRoom пропонуємо подарунковий сертифікат на відвідування квест кімнати для 2-4 учасників. Якщо Ви плануєте відпочинок у Львові, відвідайте квест кімнати! Тоді місто Лева подарує Вам масу незабутніх вражень.
Час роботи

Пн–Нд 10:00–22:00.


Квитки

Майстерня да Вінчі: 300 грн (від 300 грн до 550 грн (залежить від кількості учасників, дня та години бронювання))
Кабінет Степана Бандери: 350 грн (від 350 грн до 600 грн (залежить від кількості учасників, дня та години бронювання))
Віртуальна реальність "Грань": 600 грн (від 600 грн до 800 грн (залежить від кількості учасників, дня та години бронювання))


Контакти

+38 (095) 639-86-06,
+38 (063) 648-08-21,
+38 (068) 216-45-04
xroom.lviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Гоголя, 8/6