Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фітнес програма ''Здорова постава'' 1-3 клас

Фітнес програма ''Здорова постава'' 1-3 клас


Місія фітнес програми ”Здорова постава” – забезпечити правильний вплив фізичних вправ на організм дитини і створити умови для гармонійного розвитку усіх систем організму

 

При проведенні занять за програмою ”Здорова постава”, ми ретельно підбираємо вправи і враховуємо усі фізіологічні та вікові особливості дитини, а також й можливі порушення. В програму додані найефективніші вправи з багатьох напрямків фітнес індустрії. Наприклад, для зміцнення м’язів ми використовуємо вправи з пілатесу, для розтягу м’язів та покращення мобільності суглобів, ми використовуємо вправи з йоги та стрейчингу.

Статико-динамічні вправи допоможуть збудувати міцний м’язевий корсет, який не здолає навіть найважчий портфель. Також ми не забули і про найменші м’язи нашого тіла – це дрібна моторика стопи, яка забезпечує стабільне та безпечне пересування діток, а в майбутньому буде слугувати міцним амортизатором їхнього хребта. Використовуючи спеціальний інветар позитивно впливаємо на розвиток м’язів стопи та долаємо такі проблеми, як плоскостопість.


Вправ та їх комбінацій настільки багато, що їх важко усіх перелічити. Кожна вправа є особливою і тренує конкретну групу м’язів, покращує фізичні якості і позитивно впливає на такі системи організму: нервову, травну, дихальну, серцево-судинну і опорно-рухову. Ми випробовуємо на собі усе можливе, що пропонує нам сфера фітнесу та реабілітації, та комбінуємо це в різноманітних програмах клубу Zarpa.

 

goo.gl/wEPUQo


Вік

6–8


Телефон

+380 (93) 703 5750


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Сихівська, 16a, ТЦ "Сихів"